Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji6 Ekim Terazi burcunda Yeni Ay! Burçlara etkileri ne olacak?

  6 Ekim Terazi burcunda Yeni Ay! Burçlara etkileri ne olacak?

  -

  6 Ekim saat 14:05’de gerçekleşecek olan Terazi Yeni Ay’ı biraz sert etkiler altında. Peki, burçları nasıl etkileyecek? 6 Ekim Terazi burcunda Yeni Ay bizlere neler yaşatacak? Karma Astrolog Elif Bozkurter 6 Ekim Terazi burcunda Yeni Ay ve detaylarını yorumluyor…

  6 EKİM TERAZİ BURCUNDA YENİ AY VE ETKİLERİ

  Anın haritasında Oğlak Burcu yükselirken, ‘’Kırmızı S’’ pozisyonunda ve Oğlakta bulunan Plüton ile gergin açıları var. Üstelik Yeni Ay’a Mars da eşlik ediyor. Bu da Marsiyen olayları yani şiddeti ve öfkeyi tetikleyecektir!

  Kolluk kuvvetleri (askerler, polisler) ile ilgili tatsız bazı haberler alabiliriz. Aniden yeraltı madenleri ile ilgili bir gelişme yaşanabilir. Ancak dünya üzerinde volkanik veya maden ocağı patlaması oluşabilir. Gene bu süreç denizlerde oluşabilecek bir kaza veya sel baskınına sebebiyet verebilir.

  Genel olarak 2021 yılı vurgusunda Uranüs’ün ve Neptün’ün diğer gezegenlere yaptığı gergin açılar, dönemsel olarak doğal afetleri işaret ediyor.

  BU KIŞ ÇOK SERT, SOĞUK VE BOL KARLI GEÇECEK!

  Ülkemizin ise 4.evinde ve 7.evdeki Plüton’a, 10.evdeki Neptünle T-Kare yapan Yeni Ay, tarımda, madenlerde oluşacak sorunların yönetimsel olarak da zorlanma yaratabileceğini gene Yeni Ay döngüsünde meteorolojik olarak yağışlı bir süreç olacağını gösteriyor.

  - Advertisement -

  Anın haritasında Yeni Ay’a Marsın eşlik etmesi bu kışın çok sert, soğuk ve bol karlı olduğunun göstergesi!

  6 ekim terazi burcunda yeni aySEYAHAT PLANLARI İÇİN UYGUN DÖNEM             

  Kişisel olarak ise Yeni Ay, eğer beklediğiniz bir hukuksal haber varsa zorlanmalar sonucu olumlu haber alacağınız ve gene uzak bir yola giderek yapmak istediğiniz bir seyahat veya eğitim planınız varsa uygulayabileceğiniz bir dönem.

  İLİŞKİLER SORGULANACAK!

  İlişkilerin sorgulandığı her türlü ikili ilişkide denge ve adaletin sorgulandığı bir sürecin başlangıcı olacak. Üstelik Chiron karşıtlığı var. Bu da şu demek oluyor; taşlar yerine otururken yaralanarak şifalanacağız! Olayların içindeyken yara aldığınızı düşünseniz de ilerleyen zamanda sizi büyüttüğünü ve belkide şerrin hayrı olduğunu anlayacaksınız!

  6 EKİM YENİ AY VE BURÇLARA ETKİLERİ

  Yeni Ay; Kova, İkizler, Yay ve Aslan burçlarını olumlu yönde etkilerken Terazi, Koç, Yengeç ve Oğlak burçlarını biraz gerebilir.

  Akrepler ve Başaklar daha sakin ve kendi rutinlerinde olurken Balıklar ve Boğalar ani bir takım gelişmeler yaşayabilirler. Olumlu veya olumsuz olması kişinin haritasına göre değişkenlik gösterebilir!

  AYIN EVRELERİ

  Bu sekiz evre sırasıyla yeni ay, ilk dördün, dolunay ve son dördün evreleri Ay’ın ana evreleridir.

  AYIN 4 ANA EVRESİ

  • Yeni Ay
  • İlk Çeyrek
  • Dolunay
  • Üçüncü Çeyrek ( Son Çeyrek )

  6 EKİM YENİ AY RİTÜELİ

  • Ritüel öncesi mutlaka duş alın ve kendinizi taze, yeni enerjiye açın.
  • Ritüeli uygulayacağınız sakin bir odaya geçin önce odanızı adaçayı veya dilediğiniz başka bir tütsü ile arındırın.
  • Kırmızı veya beyaz bir mum yakın.
  • Dilerseniz rahatlatıcı bir müzik açın ve gözlerinizi kapatıp sakin nefeslerle konsantre olun. Lal Taşı almış olanlar taşını avuçlarının içine alsınlar, taşı olmayanlar ise ellerini göğsünde kavuştursunlar ve hayatınız da planladığınız yeni yapmak istediğiniz ne varsa aklınızdan geçirin bunları olmuş gibi hayal edin sonrasında da sesli olarak tekrar edin.
  • Dileklerinizi sıraladıktan sonra “Enerji alanıma sıkışmış tüm blokajları kaldırıyorum, enerjimi sağlığa, berekete ve sevgiye açıyor tüm benliğimle yeniliklere hazırım şimdi ve burada hayatıma yeni tohumlar ekiyorum!” diyerek tüm bedeninizin sarı altın bir ışığın kapladığını hayal edin.
  • Daha sonra gözlerinizi açın, mumunuzu söndürün taşınızı toprağa gömün.
  • Eğer mümkünse o gün veya daha sonra ki gün evinizde mayalı bir şey ya da mercimek, nohut gibi çoğalan bir şey pişirin ve mutlaka bir komşunuza veya ihtiyaç sahibi birine bir tabak da olsa verin. Bu bereket için çok önemlidir!

  Yeni Ay döngüsü, dolunay gibi arınma, sonlanma enerjisi değil kendimizi yeniliklere hazırlamak tazelenmek, yeni tohumlar ekmek için harika bir dönemdir.

  Ritüel sadece Yeni Ay’da değil Hilal fazında da yapılabilir! Yani Yeni Ay’ı takiben 3/4 gün içerisinde de uygulayabilirsiniz.

  Herkesin ve bütünün en yüksek hayrına olsun…

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz