Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji6 Kasım günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  6 Kasım günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 6 Kasım cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 6 Kasım 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  6 Kasım günlük burç

  6 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (6 KASIM 2021)

  Sevgili Koçlar, bugün daha çok hayat felsefeniz için girişimlerde bulunabilirsiniz. Yurtdışı, felsefe, yabancı kültür konularını araştırabilir, bunu çevrenizle paylaşabilirsiniz. Beklediğiniz haber gelebilir.

  BOĞA BURCU (6 KASIM 2021)

  Sevgili Boğalar, mali tablonuz ile ilgili gelişmelerin olacağı bir gün. Bazılarınız borç, miras konularında çözümler üretebilir, bazılarınız da eşinin ya da ortağının parasıyla ilgili sorumluluklar alabilir. Araştırmalar yapabilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (6 KASIM 2021)

  Sevgili İkizler, ikili ilişkilerinizde aktif bir gün. Evliliğinizle alakalı güzel gelişmeler yaşanabilir, birlikte seyahat planları yapabilirsiniz. Hukuk, mahkeme konularınız varsa gündeminize gelebilir.

  YENGEÇ BURCU (6 KASIM 2021)

  Sevgili Yengeçler, bugün gününüzü rutin işleriniz için harcayabilirsiniz. Düzenlemeler yapabilir, iş arkadaşlarınızdan haberler alabilirsiniz. Bazılarınız evcil hayvanlarının sağlıkları için girişimlerde bulunabilir.

  ASLAN BURCU (6 KASIM 2021)

  Sevgili Aslanlar, bugün sevdiklerinizle vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Flörtünüz, çocuklarınız varsa eğer güzel tatil planları yapabilir, eğlenceli bir gün sizinle olabilir. Keyfini çıkartın.

  BAŞAK BURCU (6 KASIM 2021)

  Sevgili Başaklar, bugün gündeminiz aileniz olabilir. Evde kalmak, ebeveynlerinizle vakit geçirmek sizleri daha iyi hissettirebilir. Tadilat yapabilir, dekorasyonla uğraşabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (6 KASIM 2021)

  Sevgili Teraziler, yakın çevrenizle iletişiminiz aktif olabilir. Kardeş, kuzen gibi kişilerle planlar yapabilir, bolca iletişimde olabilirsiniz. Kısa seyahatleri gündeminize alabilirsiniz.

  AKREP BURCU (6 KASIM 2021)

  Sevgili Akrepler, bugün yatırımlarınız ve birikimlerinizle alakalı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Harcama dengenizi kurmak için bazı görüşmeler yapabilir, ailenizin desteğini almak isteyebilirsiniz.

  YAY BURCU (6 KASIM 2021)

  Sevgili Yaylar, bugün kendi bakımınıza, dış görünüşünüze, sağlığınıza ekstra özen göstermek isteyebilirsiniz. Bakımlar yaptırabilir, sporla ilgilenmek isteyebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (6 KASIM 2021)

  Sevgili Oğlaklar, bugün daha çok kendinizle kalmak isteyebilirsiniz. Bazı araştırmalar yapabilir, bilinçaltınızı, ruhunuzu iyileştirmek için girişimlerde bulunabilirsiniz.

  KOVA BURCU (6 KASIM 2021)

  Sevgili Kovalar, sosyal çevrenizde aktif olacağınız bir gün. Organizasyonlara katılabilir, arkadaş gruplarınızla planlar yapabilirsiniz. Geleceğe yönelik beklentilerinizde desteklendiğinizi hissedebilirsiniz.

  BALIK BURCU (6 KASIM 2021)

  Sevgili Balıklar, meslek hayatınızda birtakım gelişmeler yaşanabilir. Otoriter figürlerle ilgili görüşmeleriniz sizi memnun edebilir. Sosyal statünüzde değişimler yapmak isteyebilirsiniz.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR



  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....