Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji6 Mart 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  6 Mart 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 6 Mart 2022 Pazar günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 6 Mart 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  6 MART GENEL YORUM

  Ay hilal fazında; yeni bir şeylere başlamak ve yapılan işten verim almak için en uygun fazdır. Ay 10:59’da boğa burcuna geçiyor. Maddi güvenlik arayışımız ön plana çıkıyor. Kaynaklarımızı genişletmek ve var olan koşullarımızı da korumak isteriz ve bunun için caba gösteririz. Tepkilerimiz ise çok daha sakinleşiyor ve tartışmaya girmek yerine olaylar içindeki tavrımız daha sakin ve oturaklı olacaktır.

  Ayın açıları ise gün içinde çok olumsuz. Plüton, Mars ve Venüs’le kare açıda olduğu için borsa piyasası fazlasıyla krizsel bir gün geçirebilir. Küresel bazda kriz hızlıca büyüyebilir. Bugün yatırım yapmak için uygun bir gün değil.

  Sağlık olarak; boğaz ağrıları, tiroit sorunları, bademcik iltihaplanması, kulaklarla ilgili problemler, soğuk algınlığı rahatsızlıkları yaşanabilir.

  Günün rengi ; pembe, pastel mavi, mor

  - Advertisement -

  Hanımeli, manolya, nergis yağı yada esasın kullanmak size iyi gelecektir.

  MARS VE VENÜS’ÜN KOVA BURCUNA GEÇMESİYLE;

  • Aslan, yay, ikizler, koç, terazi ve kova burçlarına aşk ve ilişki fırsatları gelecek.
  • Dijital para piyasası bu süreçte değer kazanabilir özellikle de 31 Mart tarihine kadar ama daha sonrasında 7 Mayıs’a kadar iniş, çıkışlar ve tutarsızlıklar fazlaca gerçekleşebilir.

  Mars ve Venüs’ün çalışkan, disiplinli enerjisi artık özgürlükçü ve hümanist bir enerjiye geçiyor.

  Mars Kova burcu etkisi 7 Mayıs 2022’ye kadar devam edecek. Artık enerjimizi sosyalleşme, insanlar için bir şeyler yapmak için harcamaya başlayabiliriz. Pozitif ve isyankar bir tutum sergilenebilir ama Mars Kova burcundayken herkesi olduğu gibi kabul edebilmemizi sağlar, daha olumlu yaklaşırız. Özgürlük alanımızın işgal edilmesinden ise hiç hoşlanmayız.

  Venüs’ün kova burcu enerjisiyle beraber 31 Marta kadar; ilişkilerde özgürlük arayışı artabilir. İlişkilerdeki tutum arkadaşça olabilir ve partnerle sosyalleşmek, yeni şeyler keşfetmek bu süreci güzel ve verimli geçirilmesine yardım edecektir. Partnerler birbirlerine ifade özgürlüğü tanımalıdır. Ayrıca bu dönemde dijital parada yükselişler de olur.

  KOÇ BURCU (6 MART 2022)

  Sevgili Koç; maddi kaynaklarınız, parayla ilgili yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz fakat tam tersi para kayıpları yaşayabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız.

  6 Mart tarihinden 30 Marta kadar;  kariyerinizle ilgili güçlü kalıcı adımlar atabilirsiniz ve sosyal çevrenizden aşk sizi bulabilir. Önceden arkadaş olduğunuz biriyle aşk yaşamanız da muhtemel olacak. 30 Marta kadar sosyal hayatınız hareket kazanırken, aşk hayatınızda da istediğiniz gelişmeler yaşanabilir. Ama çaba gösterin, fırsatların elinizden gitmesine izin vermeyin.

  BOĞA BURCU (6 MART 2022)

  Sevgili Boğa; bugün kendinizi ortaya koyabilir, etrafınızdaki insanlara anaç bir tavırla yaklaşabilirsiniz. Yurt dışı, eğitim, hukuk alanıyla ilgili karar vermek sizi zor durumda bırakabilir.

  6 Mart tarihinden 30 Marta kadar;  yurt dışı, yabancı partner, uzak mesafe ilişkisi, yurt dışı seyahatlerle ilgili güçlü karar alabilirsiniz. Ayrıca kariyerinizde çok koşturabilir ve çalışabilirsiniz. Ama bir taraftan da güzel fırsatlar da beraber gelecek. 30 Mart tarihine kadar; aşk sizi kariyerinizden, iş arkadaşlarınızdan ve kariyer çevrenizden bulabilir.

  İKİZLER BURCU (6 MART 2022)

  Sevgili İkizler; içe çekilmek , yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili problemler yaşanabilir ve kendinizi güvende hissetmekte güçlük çekebilirsiniz. Yurt dışı seyahat, eğitim ve hukuk alanında aktifleşebilirsiniz ama kendinizi duygusal olarak güvende hissedemediğiniz için sorunlar yaşayabilirsiniz.

  6 Mart tarihinden 30 Marta kadar;  maddi kaynaklarınızla ilgili güçlü adımlar atabilir. 6 Mart tarihinden itibaren 30 Marta kadar uzak çevre, yabancı partner, eğitmen yada hukuk alanından biriyle tanışabilir ve aşk yaşayabilirsiniz.Kendinizi eğitim alanında gösterebilir, uzak mesafe seyahat yapabilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (6 MART 2022)

  Sevgili Yengeç; sosyalleştiğiniz ve arkadaşlarınızla güzel zaman geçirebileceğiniz bir gündesiniz ama partnerle sorun yaşayabilirsiniz ayrıca maddi konularda fazla harcama yapıp ipin ucunu kaçırabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız.

  6 Mart Tarihinde Mars ve Venüs’ün Kova Burcu Etkisiyle; maddi kaynaklarla ilgili olumlu gelişmeler olurken bir taraftan harcamalarınız artabilir. Gelir-borç durumunuzu dengeye getirmenizi tavsiye ediyorum. Ani para çıkışları gerçekleşebilir.

  ASLAN BURCU (6 MART 2022)

  Sevgili Aslan; kariyer ve iş hayatınızla ilgili yeni kararlar almak isteyebilirsiniz ama sağlık problemlerine dikkat etmelisiniz. Ayrıca partner ya da ortağın özgürlükçü tavrı size güven vermeyebilir.

  6 Mart tarihinden 30 Marta kadar;  ilişki ve flört hayatınız hareketleniyor, Karşınıza pek çok fırsat çıkabilir.

  BAŞAK BURCU (6 MART 2022)

  Sevgili Aslan; kariyer ve iş hayatınızla ilgili yeni kararlar almak isteyebilirsiniz ama sağlık problemlerine dikkat etmelisiniz. Ayrıca partner ya da ortağın özgürlükçü tavrı size güven vermeyebilir.

  6 Mart tarihinden 30 Marta kadar;  ilişki ve flört hayatınız hareketleniyor, Karşınıza pek çok fırsat çıkabilir.

  TERAZİ BURCU (6 MART 2022)

  Sevgili Terazi; maddi kaynaklar, borçlar, ödeme, nafaka, ortağın ya da eşin parasıyla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Aile içinde maddi konulardan kaynaklı problemler yaşayabilirsiniz. Ayrıca aşk, çocuk ya da hobinizle ilgili kararlarınız harcamalarınızı arttırabilir.

  6 Mart tarihinden 30 Marta kadar; aşk, flört, çocuk ya da hobinizle ilgili olumlu güzel bir dönem geçirebilirsiniz. Bekarsanız aşk kapınızda kaçırmayın.

  AKREP BURCU (6 MART 2022)

  Sevgili Akrep; ilişki, evlilik ya da ortaklığınızda güven arayışınız artabilir ve iletişimde manipülasyona maruz kalabilirsiniz. Ayrıca ev ve aile hayatınızda tartışma ve problemler yaşanabilir.

  6 Mart tarihinden 30 Marta kadar; aile içinde daha fazla geçirebilir, aile hasta olan biri varsa bir taraftan da şifalanacaktır. Ama ailenizle daha fazla zaman geçireceğiniz bir zaman dilimine giriyorsunuz.

  YAY BURCU (6 MART 2022)

  Sevgili Yay; çalışma hayatınız, yanınız da çalışanlar, gündelik hayatta yardımcılarınızla ilgili sorunlar yaşanabilir özellikle de maddi konularda anlaşmazlık yaşanabilir. Yakın çevre, kardeşle iletişim problemleri ve tartışma yaşanabilir.

  6 Mart tarihinden 30 Marta kadar; kısa seyahatleriniz artabilir ama kazalara açıksınız dikkatli olmalısınız. Ayrıca yakın çevre, kardeş ya da kuzenlerle daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Eğitim hayatınız hareketlenebilir.

  OĞLAK BURCU (6 MART 2022)

  Sevgili Yay; çalışma hayatınız, yanınız da çalışanlar, gündelik hayatta yardımcılarınızla ilgili sorunlar yaşanabilir özellikle de maddi konularda anlaşmazlık yaşanabilir. Yakın çevre, kardeşle iletişim problemleri ve tartışma yaşanabilir.

  6 Mart tarihinden 30 Marta kadar; kısa seyahatleriniz artabilir ama kazalara açıksınız dikkatli olmalısınız. Ayrıca yakın çevre, kardeş ya da kuzenlerle daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Eğitim hayatınız hareketlenebilir.

  KOVA BURCU (6 MART 2022)

  Sevgili Kova; aile, ev ya da annenizle ilgilenebilirsiniz. Ama aile içinde problem ve anlaşmazlıklar yaşanabilir. Kova burcunun özgürlükçü halinden dolayı aile içi konfor alanınızı koruyamadığınızı düşünebilirsiniz ve bu sizi duygusal olarak zorlayabilir.

  6 Mart tarihinden 30 Marta kadar;  çekiciliğiniz artıyor. Hayatınızın her alanında aşk fırsatı sizi bulabilir. Ayrıca hareketli olduğunuz ve yorulacağınız bir sürece girebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

  BALIK BURCU (6 MART 2022)

  Sevgili Balık; kısa mesafe seyahat edebilirsiniz. Kardeş ve yakın çevrenizle ilgilenebilirsiniz. Sosyal çevrenizden dolayı iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Ayrıca duygularınızı ifade ederken zorlanabilir tartışma içinde kalabilirsiniz.

  6 Mart tarihinden 30 Marta kadar; içe çekilebilirsiniz. Değişik kadın ya da erkeklerle karşılaşabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız. Uyku sorunları yaşayabilirsiniz ayrıca psikolojik olarak zorlanabilirsiniz. Meditasyonu bu süreçte düzenli olarak yapmanızı öneriyorum.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz