Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji6 Nisan 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  6 Nisan 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 6 Nisan 2022 Çarşamba günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 6 Nisan 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (6 NİSAN 2022)

  Sevgili Koç; bugün hayatınızda engellerle karşılaşabilirsiniz, otoriteyle sorunlara dikkat etmelisiniz. Yeni bir şeye başlamak için pek uygun bir gün değil. Ayrıca yakın çevre ya da kardeşinizle bol bol iletişim kurabilirsiniz. Kazalara dikkat. Eylemleriniz sizi kadersel olarak kaybettirebilir.

  BOĞA BURCU (6 NİSAN 2022)

  Sevgili Boğa; kariyer ve iş hayatınızda otorite engeliyle karşılaşabilirsiniz. Ayrıca harekete geçmekte zorlanabilirsiniz. Ayrıca maddi kaynaklar ve para konuları bugün gündeminizde.  Kazalara dikkat. Eylemleriniz sizi kadersel olarak kaybettirebilir.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (6 NİSAN 2022)

  Sevgili İkizler; seyahat, eğitim, hukuk konularında sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca kendinizi ortaya koymakta zorlanmıyorsunuz ve fiziksel değişim yapmak isteyebilirsiniz. Kazalara dikkat. Eylemleriniz sizi kadersel olarak kaybettirebilir.

  YENGEÇ BURCU (6 NİSAN 2022)

  Sevgili Yengeç; maddi kaynaklar, ödeme yada borçlarla ilgili sorunlar yaşanabilir. Ayrıca duygusal olarak içe çekildiğiniz bir gündesiniz. Zihniniz hiç susmayabilir, yazmak size iyi gelebilir. Kazalara dikkat. Eylemleriniz sizi kadersel olarak kaybettirebilir.

  ASLAN BURCU (6 NİSAN 2022)

  Sevgili Aslan; ikili ilişkiler, evlilik ya da ortaklıkla ilgili sorunlar yaşanabilir. Ayrıca bugün sosyalleşmek, arkadaşlarınızla iletişime geçmek için iyi bir gün. Kazalara dikkat. Eylemleriniz sizi kadersel olarak kaybettirebilir.

  BAŞAK BURCU (6 NİSAN 2022)

  Sevgili Başak; bugün kariyer ve iş hayatınızda fazlaca iletişime geçebilir ve yazışmalarınız artabilir. Yalnız sağlık sorunları yaşayabilirsiniz ve çalışma hayatınızdaki otoriteyle sorunlar yaşayabilirsiniz. Kazalara dikkat. Eylemleriniz sizi kadersel olarak kaybettirebilir.

  TERAZİ BURCU (6 NİSAN 2022)

  Sevgili Terazi; hobi çocuk ya da flörtle ilgili sorunlar ve engeller, çatışmalar yaşanabilir. Ayrıca seyahat edebilir, eğitim, hukuk konularıyla ilgilenebilirsiniz ve bol bol iletişime geçebilirsiniz. Kazalara dikkat. Eylemleriniz sizi kadersel olarak kaybettirebilir.

  AKREP BURCU (6 NİSAN 2022)

  Sevgili Akrep; aile ve evinizle ilgili sorunlar gerçekleşebilir, sağlık açısından bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Maddi kaynaklar, borçlar, ödemelerle bugün ilgilenebilirsiniz ama yeni bir karar almak için pek uygun bir gün değil. Kazalara dikkat. Eylemleriniz sizi kadersel olarak kaybettirebilir.

  YAY BURCU (6 NİSAN 2022)

  Sevgili Yay; yakın çevre, kardeşler, eğitim, seyahat ya da iletişimde sorunlar yaşayabilirsiniz. Bugün ikili ilişkiler, evlilik ya da ortaklık konularınız gündeminize gelebilir. Kazalara dikkat. Eylemleriniz sizi kadersel olarak kaybettirebilir.

  OĞLAK BURCU (6 NİSAN 2022)

  Sevgili Oğlak; maddi kaynaklarla ilgili sorunlar ve engellerle karşılaşabilirsiniz. Harcamanıza dikkat etmelisiniz. Ayrıca çalışma hayatınızda, gündelik işlerle ilgilenmek için güzel bir gündesiniz. Kazalara dikkat. Eylemleriniz sizi kadersel olarak kaybettirebilir.

  KOVA BURCU (6 NİSAN 2022)

  Sevgili Kova; bugün kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Dinlenmek size iyi gelecektir ayrıca harekete geçmekte çok zorlanabilirsiniz. Aşk, flört, çocuk, hobinizle ilgilenmek için ise güzel bir gündesiniz. Kazalara dikkat. Eylemleriniz sizi kadersel olarak kaybettirebilir.

  BALIK BURCU (6 NİSAN 2022)

  Sevgili Balık; bugün gizli otorite düşmanlarınızın engelleriyle karşılaşabilirsiniz. Ayrıca psikolojinize dikkat etmelisiniz. Hastane yada kapalı alalarda bulunmak bugün sizi yorabilir. Kazalara dikkat. Eylemleriniz sizi kadersel olarak kaybettirebilir.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz