Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji6 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  6 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 6 Şubat 2022 Pazar günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 6 Şubat 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  6 ŞUBAT 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler

  KOÇ BURCU (6 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Koç; bugün cesaret enerjiniz yerinde. Oldukça enerjik olarak güne başlayabilirsiniz ama üstünde baskılayıcı bir enerji gün içinde sizi yorabilir. İletişimde zorbalıkla ve manipülasyonla karşılaşılabilir. Dikkatli olun ve egonuzla hareket etmek yerine stratejik davranın.

  BOĞA BURCU (6 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Boğa; içe çekildiğiniz ve duygularınızı kendinize sakladığınız bir gündesiniz. Dinlenmek için güzel bir gün ama baskı ve manipülasyona maruz kalabilirsiniz. Özellikle de eğitim, yurtdışı, yabancılardan, güç sahiplerinin manipülasyonuna karşı hazırlıklı olun.

  İKİZLER BURCU (6 ŞUBAT 2022)

  Sevgili İkizler; arkadaşlarınızla olduğunuz, sosyalleştiğiniz, enerjik olduğunuz bir gündesiniz. Harcamalarda ipin ucu kaçabilir ciddi harcamalar yapabilir ve borca girebilirsiniz, dikkatli olmalısınız. Ayrıca arkadaş çevrenizden bazı kişiler duygusal olarak sizi üzebilir.

  - Advertisement -

  YENGEÇ BURCU (6 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Yengeç; kariyer hayatınızla ilgilendiğiniz bir gün. Ortak ya da eşle tartışma yaşayabilirsiniz, sevginizi gösterirken kendinizi yanlış ifade edebilirsiniz. İletişime dikkat.

  ASLAN BURCU (6 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Aslan; seyahat, eğitim, hukuk alanında kendinizi cesaretle ifade edebilirsiniz ama tartışmalara dikkat etmelisiniz. Ego yaparsanız problem yaşayabilirsiniz. Seyahat edecekseniz sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Sağlığınıza da dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz.

  BAŞAK BURCU (6 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Başak; maddi kaynaklar, harcamalar, borsa, finans, ödemelerle ilgili sorunlar gerçekleşebilir, iletişimde problemler yaşanabilir. Borçlarınızı sakın aksatmayın. Aşk, flört, çocuk yada hobinizle ilgilenirken iletişim sorunları yaşayabilirsiniz, öfkeyle kalkan zararla oturur günündesiniz. Harcamalar konusunda borçlanmamaya çalışın.

  TERAZİ BURCU (6 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Terazi; ilişki, evlilik yada ortaklığınızda duygularınızı cesurca ifade ederken yara alabilirsiniz. İletişimde problemler yaşanabilir ve aile hayatınızı etkileyebilir. Ev değişikliği yapacaksınız bugün bu konuda kararsız kalabilirsiniz.

  AKREP BURCU (6 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Akrep; sağlığınız ve çalışma hayatınız ön planda olduğu bir gündesiniz. Baş ağrıları, baş yaralanmaları, kanamalara dikkat etmelisiniz. İletişimde sorunlar yaşanabilir. Özellikle de kardeşler, yakın çevreyle iletişimde manipülasyona ve baskıya maruz kalabilirsiniz. Eğitimciyseniz bu konularda da sorunlar ortaya çıkabilir. Bugün ego yapmayın ve sakin kalın.

  YAY BURCU (6 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Yay; aşk, flört, çocuklar yada hobinizle ilgilendiğiniz bir gündesiniz. Bugün duygusal olarak kararları siz almak istiyorsunuz ama maddi konularda harcama yapabilirsiniz ve harcamalar sizi yorabilir. Harcama yaparken dikkatli olun.

  OĞLAK BURCU (6 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Oğlak; evinizle, ailenizle olmak istediğiniz bir gündesiniz. Sizden kaynaklı tartışmalar ve yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Kendinizi ifade ederken sakin kalmanızda fayda var. Aile içi sorunlar sizi üzebilir.

  KOVA BURCU (6 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Kova; kardeşler, eğitim, yakın çevrenizle güzel bir gün geçirebilirsiniz. İletişimde bazen yaralıcı bir üslup kullanabilirsiniz ve tartışmalar yaşanabilir. Bilinçaltınızı temizlemek ve kendi kendinize baskı yapmamanız sizin için harika olacaktır.

  BALIK BURCU (6 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Balık; maddi kaynaklar, para konularında harcamalarınız artabilir. Ticarette anlaşmazlıklar yaşanabilir ve sosyal çevrenizden baskıya maruz kalabilirsiniz. Paranızı harcarken bugün dikkatli olmalısınız.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz