6 Temmuz 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

0

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 6 Temmuz 2022 Çarşamba gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. İşte 6 Temmuz 2022 günlük burç yorumları…

Bugün yeni başlangıçların göz önüne çıkacağı bir gün olacak. Özellikle sevgi, uyum ve para anlamında güzel fırsatlar sunacak evren. Gün boyu popülaritemizin had safhada olacağı bir gün geçirirken, yeni ilişkiler ve arkadaşlıklar kurmak açısından şahane destekleyici etkiler var gökyüzünde. Bugün başlayan her etki 13 Temmuz’da yaşanacak dolunaya kadar etkisi devam edecek ve bazı netleşmeler ile taşların tam anlamıyla yerine oturması 13 Temmuz dolunayında olacaktır. Güneş Sirius kavuşumunun kesinleştiği gündeyiz şans her açıdan bizden yana dolayısıyla duaları dilekleri evrene göndermeyi, ihmal etmeyin. Özellikle kendiniz için dilekler dileyin ve kimseye beddua etmeyin. Neticede Sirius sabit yıldızı ancak bu şekilde dileklerinizin kabul olmasını sağlar.

KOÇ BURCU (6 TEMMUZ 2022) *

Bugün kendinizi oldukça şanslı hissedeceksiniz. Otorite konumundaki bir kişiyle -bu kişi bir aile büyüğü ya da patronunuz olabilir- ilişkinizde daha önceden oluşmuş sorunların üzerine gidebilirsiniz.

BOĞA BURCU (6 TEMMUZ 2022) *

Bugün harcamalarda ipin ucu kaçabilir dikkatli olmakta fayda var.  Bu akşam alıştığınız rutinin dışına çıkın ve biraz sosyalleşin.

İKİZLER BURCU (6 TEMMUZ 2022) *

Bugün sevdiklerinizle beraber vakit geçirmek isteyeceksiniz. Gün içinde ufak tefek aksilikler canınızı sıkabilir ancak akşam saatlerinde rahatlayacaksınız.

YENGEÇ BURCU (6 TEMMUZ 2022) *

Bugün sosyal anlamda hareketli bir gün geçireceksiniz. Partnerinizle aranızdaki sorunları konuşmak ve yaraları sarmak için uygun bir gün.

ASLAN BURCU (6 TEMMUZ 2022) *

Bugün oldukça keyifli ve eğlence dolu bir gün olacak. Kendinizi özgür hissedecek, seyahat planları yapıp mutlu olacaksınız.

BAŞAK BURCU (6 TEMMUZ 2022) *

Bugün sizin için oldukça hareketli bir gün olacak, sağa sola koşuşturabilir, kısa mesafe yerlere gidip gelebilirsiniz. Evden hiç çıkmasanız bile telefon ve mesaj trafiği bu yoğunluğu size yaşatacak.

TERAZİ BURCU (6 TEMMUZ 2022) *

Bugün daha çok para konuları ile ilgileneceksiniz. Alacak verecek hesapları, taksitler biraz canınızı sıkabilir. Akşam saatleri yakın dostlarınızla ya da partnerinizle keyifli vakit geçireceksiniz.

AKREP BURCU (6 TEMMUZ 2022) *

Bugünü daha ziyade partnerinizin isteklerine göre geçireceksiniz. maddi konular biraz keyfinizi kaçırsa da özellikle akşam saatleri keyfiniz yerine gelecek.

YAY BURCU (6 TEMMUZ 2022) *

Bugün biraz içinize kapanabilirsiniz. Anne babanız ya da partneriniz ile ilgili bir haber canınızı sıkabilir.

OĞLAK BURCU (6 TEMMUZ 2022) *

Bugün geçmişte kırgınlık yaşadığınız biri ile aranızdaki soruları çözeceksiniz. Yeni bir iş ya da yatırım fırsatı kapınızı çalabilir

KOVA BURCU (6 TEMMUZ 2022) *

Bugün Aşk konusunda oldukça verimli bir gün geçireceksiniz. Partner ya da eşiniz ile romantik bir akşam sizi bekliyor. Yeni bir kişi ile yeni bir başlangıç için de müsait bir gün.

BALIK BURCU (6 TEMMUZ 2022) *

Bugün fazlaca göz önünde olacaksınız. Bulunduğunuz ortam da bütün gözler üzerinizde olacak adeta parlayacaksınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here