Ana Sayfa Beslenme & Diyet 7 günlük detoks ile Zinde ve yeni bir vücut

7 günlük detoks ile Zinde ve yeni bir vücut

Şimdi arınma zamanı. Vücudunuzu dinleyip, içinizdeki toksinlerden kurtulmanın zinde ve yenilenmiş bir vücuda sahip olmanın ideal vakti. Zor bir şey değil. 7 günlük bir detoks programı sunuyoruz size. Ne yiyip içmeli, yaşam tarzınızda neleri değiştirmelisiniz, hangi doğal ve organik bakım ürünlerinden destek almalısınız gibi soruların da yanıtını bulacaksınız. Şimdiden kolay gelsin!

CANLANMA PLANINIZ
Baharın geldiği şu günlerde bir yandan gel-git yaşayan havaya bir yandan da bahar yorgunluklarına karşı mücadele verirken, kim bir avuç dolusu meyveyle yaşamını devam ettirmek istemez ki? Bu baharda sizi canlandırmanın anahtarı; kısa ve makul bir diyet planı. Ve bunu destekleyen doğal ve organik bakım ürünleri.
Atalarımız çok fazla kalorili yiyeceklerle beslenmiyorlardı, bu durum insan psikolojisinin düşük kalori tüketimiyle başa çıkmasına olanak tanıdı. Sağlıklı ve düzenli beslenmek ve yemekleri çok hızlı yememek enerjinizi artırırken aynı zamanda karaciğeriniz ve böbreklerinizin temizlenmesini sağlıyor.
Söz konusu yedi günlük canlılık planı diyetinin ilk iki gününü, sebze ve meyve suları ve çorbalar oluşturuyor. Çok yoğun olmadığınız zamanlarda plana harfi harfine uymaya çalışın -1 haftalık süre elbette ideal olanı-. İki günün ardından kendinizi iyi hissetmeye başlayacak ve diyet listesinin yanında hafif yürüyüşler ve dinlenmelerle takviyelerde bulunacaksınız.
Çok hızlı olmamak birçok insan için en iyi olanı, ancak önerdiğimiz yedi günlük diyet planını uygulamaya başlamadan önce kendinizi gözden geçirmeniz de fayda var.

7 günlük detoks listeniz Formsante’nin Nisan sayısında…

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here