Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji7 Mart 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  7 Mart 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 7 Mart 2022 Pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 7 Mart 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (7 MART 2022)

  Sevgili Koç; para maddi kaynaklarınızla ilgili ani şans ve para kazancı sağlayabilirsiniz ama çaba göstermeniz gerekli yoksa para çıkışı da yaşayabilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz varsa ani sorun yaşanabilir.

  BOĞA BURCU (7 MART 2022)

  Sevgili Boğa; kendinizi ortaya koymakta zorlanmadığınız bir gündesiniz ve sosyal çevrenizden gelen ani şanslar ve fırsatlar olabilir. Kariyer hayatınızda ise problemler yaşanabilir.

  İKİZLER BURCU (7 MART 2022)

  Sevgili İkizler; duygusal olarak içe çekilerek, yalnız kalmak isteyerek başlayabilirsiniz. Kariyer hayatınızdan ani gelen şans ve fırsatlarınız olacaktır sakın kaçırmayın. İlişkinizde ise problemler yaşanabilir.

  - Advertisement -

  YENGEÇ BURCU (7 MART 2022)

  Sevgili Yengeç; haftaya arkadaşlarınızla ilgilenerek, sosyalleşerek, dernek ya da topluluklarla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Yurt dışı, seyahat, eğitim ya da hukuk alanından gerçekleşebilecek şanslarınızı kaçırmayın. Maddi kaynaklarla ilgili sorunlar yaşanabilir.

  ASLAN BURCU (7 MART 2022)

  Sevgili Aslan; kariyer ve iş hayatınızla ilgilenerek başlayabilirsiniz ve maddi kaynaklarınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ama bunlar fırsat, fırsatlarınızı kaçırmayın. İlişki ya da evliliğinizle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz, sakin kalmaya çalışın.

  BAŞAK BURCU (7 MART 2022)

  Sevgili Başak; yurt dışı seyahat, eğitim, hukuk-dava, uzak akrabalarla ilgilendiğiniz bir gündesiniz ve bu konularla ilgili şans ve fırsatlarınız var. Şans ve fırsatlar ise partner ya da ortaklıktan gelebilir, fırsatlarınızı kaçırmayın.

  TERAZİ BURCU (7 MART 2022)

  Sevgili Terazi; para, borç, ödemelerle ilgili ani para çıkışları gerçekleşebilir dikkatli olun. Eğer bir ameliyat ya da sağlığınızla ilgili bir durum varsa güzel gelişmeler var.

  AKREP BURCU (7 MART 2022)

  Sevgili Akrep; haftaya ilişki, evlilik ya da ortaklığınızla ilgilenerek başlıyorsunuz. Aşk, çocuk ya da hobinizle ilgili güzel gelişmeler sizinle olacak. Şanslı bir gündesiniz.

  YAY BURCU (7 MART 2022)

  Sevgili Yay; haftaya çalışma hayatı, sağlık, yanınızda çalışanlar ya da evcil hayvanınızla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Ev ya da ailenizden gelebilecek destek ya da şanslarınız var. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz, boğaz bölgesi rahatsızlığı yaşayabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (7 MART 2022)

  Sevgili Oğlak; aşk, flört, hobinizle ilgilenerek haftaya başlayabilirsiniz. Yakın çevre, kardeşinizden gelebilecek şans ve fırsatlarınızı kaçırmayın oğlaklar. Aşk fırsatlarınızı kaçırmayın!

  KOVA BURCU (7 MART 2022)

  Sevgili Kova; aile ve evinizle ilgilenerek haftaya başlıyorsunuz. Maddi kaynaklarınızla ilgili şanslarınız var ve ev değişikliği, yeni bir taşınmaz alma fırsatı yakalayabilirsiniz.

  BALIK BURCU (7 MART 2022)

  Sevgili Balık; kardeş, yakın çevre, eğitim alanına yöneldiğiniz bir gündesiniz. Kısa seyahatlerde dikkatli olmalısınız, kazaya açıksınız. Şans ve fırsatlarınızı siz yaratacaksınız, şansınızın farkına varın balıklar. Koruma altındasınız.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....