Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji7 Nisan 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  7 Nisan 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 7 Nisan 2022 Perşembe günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 7 Nisan 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (7 NİSAN 2022)

  Sevgili Koç; kariyer hayatınızda iletişim sorunlarından dolayı ani manipülasyona maruz kalabilirsiniz. Ayrıca bugün sosyal çevrenizdeki otorite figürleriyle iletişime geçebilir, kalıcı kararlar alabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (7 NİSAN 2022)

  Sevgili boğa; ani para kaybı yaşayabilirsiniz. Ayrıca bugün kariyer hayatınızdaki otorite figürleriyle ortak kararlar alabilirsiniz ya da kariyer hayatınızda kalıcı uzun vadeli kararlar alabilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (7 NİSAN 2022)

  Sevgili İkizler; harcama ve ödemelerinizde dikkat etmelisiniz, ani para kayıpları yaşanabilir. Sağlık problemleri de yaşanabilir. Bugün alacağınız kararlar ise uzun vadeli ve kalıcı olacaktır.

  YENGEÇ BURCU (7 NİSAN 2022)

  Sevgili Yengeç;  evlilik ya da ortaklıkta baskı ya da manipülasyona maruz kalabilirsiniz. Açık düşmanlarınıza dikkat etmelisiniz. Kariyer hayatınızda yeni bir sözleşme imzalayabilir ya da yeni bir karar alabilirsiniz bu finansal konularla ilgili de olabilir. Alacağınız kararlar uzun vadeli olacaktır.

  ASLAN BURCU (7 NİSAN 2022)

  Sevgili Aslan; çalışma hayatınızda, yanınızda çalışanların bugün manipülasyonuna maruz kalabilirsiniz ve iletişimde takıntılı davranışlar gerçekleştirebilirsiniz. Ortak ya da partnerle kalıcı uzun vadeli kararlar alabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (7 NİSAN 2022)

  Sevgili Başak; kariyer hayatınızda yanınızda çalışanların manipülasyonuna maruz kalabilirsiniz. Ayrıca finansal kaynaklarınızla ilgili kalıcı uzun vadeli kararlar alabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (7 NİSAN 2022)

  Sevgili Terazi; bugün aile içinde manipülasyona maruz kalabilirsiniz ve fikirsel olarak çatışabilirsiniz. Ayrıca partner yada ortakla beraber ortak bir karar alabilirsiniz. Bu tatil, çocuk, hobi gibi konularla ilgili olabilir.

  AKREP BURCU (7 NİSAN 2022)

  Sevgili Akrep; bugün iletişim sorunları yaşayabilirsiniz ve psikolojik olarak zorlanabilirsiniz. Ayrıca Finansal kaynaklarınızla ilgili bugün kayıplara açıksınız. Aile içindeki otorite figürleriyle ortak bir karar alabilirsiniz ve bu uzun vadeli olabilir.

  YAY BURCU (7 NİSAN 2022)

  Sevgili Yay; bugün partner yada ortakla maddiyat konularında anlaşmazlık yaşanabilir ve siz duygusal tepkiler verebilirsiniz. Flört, çocuk, hobi, eğlence konularında yeni bir karar alabilirsiniz ve bu kararlar uzun vadeli olabilir.

  OĞLAK BURCU (7 NİSAN 2022)

  Sevgili Oğlak; sağlık sorunlarına dikkat etmelisiniz, ani sağlık problemleri yaşayabilirsiniz ve duygusal tepkileriniz çok sert olabilir. Maddi kaynaklarınızla ilgili ise kalıcı ve uzun vadeli yatırım ya da karar alabilirsiniz.

  KOVA BURCU (7 NİSAN 2022)

  Sevgili Kova; bugün psikolojinize dikkat etmelisiniz ani duygusal manipülasyona maruz kalabilirsiniz ve yanlış anlaşılmalar gerçekleşebilir. Yakın çevre, kardeşlerle kalıcı uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. Medya, eğitim konularında yeni kararlar alabilir, sözleşme imzalayabilirsiniz.

  BALIK BURCU (7 NİSAN 2022)

  Sevgili Balık; sosyal çevrenizdeki güç sahibi kişilerin manipülasyonuna maruz kalabilirsiniz ve tepkileriniz çok sert ya da yıkıcı olabilir. Ayrıca maddi kaynaklarınızla ilgili kalıcı uzun vadeli kararlar alabilirsiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz