Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji7 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  7 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 7 Şubat 2022 Pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 7 Şubat 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (7 ŞUBAT 2022)

  Haftaya sakin ve maddi kaynaklarınızla ilgilenerek başlıyorsunuz. Maddi kaynaklarla ilgili şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Maddi açıdan fırsatların sizi bulduğu bir gün, sakın bugün tembellik yapmayın ve çok çalışın. 1-10 Nisan doğumlu Koçlar ise egolarıyla hareket etmemeliler yoksa fırsatlarınızı kaçırabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (7 ŞUBAT 2022)

  Haftaya kendinizi ortaya koyarak, iyi hissederek başlıyorsunuz. Özellikle 20-30 Nisan doğumlu boğalar aşk ve ilişkilerde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sosyal çevrenizden ise güzel destekler sizinle olacak. Bugün karşınıza çıkan fırsatlar için biraz çabalamanız gerekecek ama sonunda güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Eğitim, uzak mesafe seyahatler, yabancı partner konularında da karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir.

  İKİZLER BURCU (7 ŞUBAT 2022)

  Haftaya duygularınızı dışarıya yansıtmayarak ve duygusal olarak içe çekilerek başlayabilirsiniz. Maddi kaynaklarda destek görebilirsiniz ve hiç ummadığınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş hayatınızdan da güzel gelişmeler var korunuyorsunuz ama 26 Mayıs-31 Mayıs doğumlu ikizler kararsız kalırsanız şanslarınızı kaçırabilirsiniz.

  - Advertisement -

  YENGEÇ BURCU (7 ŞUBAT 2022)

  Haftaya arkadaşlar, sosyal çevreniz, medya, topluluk ya da cemiyetlerle ilgilenerek başlayabilirsiniz. İlişkiler açısından ise nefes aldığınız bir dönemdesiniz. Özellikle; seyahat, eğitim konusunda kendinizi geliştirin. 21 Haziran-2 temmuz doğumlu Yengeçler bugün gerçekleşecek güzel gelişmeler için çabalamanız gerekecek.

  ASLAN BURCU (7 ŞUBAT 2022)

  Haftaya kariyer hayatınızda olabilecek güzel gelişmelerle başlıyorsunuz. Çalışma hayatınızda, maddi kaynaklarla ilgili güzel yüzünüzü güldürecek gelişmeler yaşanabilir ama 23 Temmuz-2 Ağustos doğumlu aslanlar kibir ve egoyla hareket ederlerse tüm fırsatlarını kaçırabilirler.

  BAŞAK BURCU (7 ŞUBAT 2022)

  Haftaya eğitim, seyahat, hukuk, uzak akrabalarla ilgilenerek başlıyorsunuz. İlişki ve aşktan yana şanslarınız olacak ama özellikle 23 Ağustos-2 Eylül doğumlu başaklar detaylara takılırsanız ilişki , evlilik şanslarınızı tepebilirsiniz. Bugün flörtlerden ve ilişkilerden yana şanslarınızı sakın kaçırmayın.

  TERAZİ BURCU (7 ŞUBAT 2022)

  Bugün borçlar ödemeler, nafaka, miras, kredi, para konularında ani para girişleri yakalayabilirsiniz. Ev-ailenizle ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Sağlık ve çalışma hayatınızda da gerçekleşebilecek şanslarınızı sakın kaçırmayın ve biraz harekete geçin sevgili teraziler.

  AKREP BURCU (7 ŞUBAT 2022)

  İlişki, evlilik ya da ortaklığınızla ilgili şok olabileceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz ama gelişmeler olumlu yönde olacaktır. 23 Ekim-2 Kasım doğumlu akrepler ise ani gelişen durumlardan huzursuzluk duyabilirler.

  YAY BURCU (7 ŞUBAT 2022)

  Çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlar ya da sağlığınızla ilgili şok olacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz ve gelişmeler olumlu yönde olacak. Aile içi huzur, uyum, şans sizinle olacak. Yeni bir ev almak istiyorsanız bu konuda şansınız artık açık.

  OĞLAK BURCU (7 ŞUBAT 2022)

  Aşk, ilişki, flört, çocuklarınız ya da hobinizle ilgili olumlu güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz ve olanlara siz bile şaşırabilirsiniz. Özellikle 22 Aralık-30 Aralık doğumlu Oğlaklar yeni bir aşka yelken açabilirler. Çekiciliğiniz artıyor, gözler üzerinizde.

  KOVA BURCU (7 ŞUBAT 2022)

  Eviniz, ailenizle ilgili pozitif ani gelişmeler yaşayabilirsiniz 20-30 Ocak doğumlu kovalar ise olanlar karşısında sarsılabilirler ama aslında olumlu bir sürece giriyorsunuz. Hem maddi açıdan hem de psikolojik olarak iyi bir gündesiniz.

  BALIK BURCU (7 ŞUBAT 2022)

  Yakın çevre, kardeşler, eğitim, seyahatler konusunda ani kararlar alabilirsiniz. Sizin için olumlu ve güzel gelişmeler olacak. Özellikle sosyal çevrenizden aşk sizi bulabilir. Psikolojik olarak korkularınızdan arınırsanız her şey istediğinizden güzel olacak.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....