7 Temmuz 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

0

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 7 Temmuz 2022 Perşembe gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. İşte 7 Temmuz 2022 günlük burç yorumları…

Bugün gerçekleşen Venüs Uranüs arasındaki olumlu açı, cuma gününe kadar ani aşk ve para fırsatları sunacak bizlere. Sosyal hayatımız hareketlenirken, yeni insanlar ile etkileşimin artacağı zamanlar olacaktır. Yeni başlangıçlar kolektifin yüzünü güldürecek ve belki de bütün bir yaz kendinizi bulutlar üstünde hissetmenize sebep olacak aşklar kapınızı çalabilir. Bu hafta karşılaştığınız veya karşılaşacağınız kişilere dikkat etmenizi öneririm.

KOÇ BURCU (7 TEMMUZ 2022) *

Bugün hiç ummadığınız birinden destek göreceksiniz. Bu yakın çevrenizde ancak pek de hazzetmediğiniz bir kişi olabilir. Ona karşı olan düşünceleriniz değişecek ve belki de dostluğa dönüşecek.

BOĞA BURCU (7 TEMMUZ 2022) *

Bugün uzun süredir kafanızı meşgul eden bir konu çözüme ulaşacak. Sabrettiniz ve mükafatını görüyorsunuz. Kendinizi kutlayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU (7 TEMMUZ 2022) *

Bugün oldukça sakin ve rahat bir gün geçireceksiniz. Çevrenize karşı takındığınız her şeyi ben bilirim havaları tepki görmenize sebep oluyor insanlarla inatlaşmayın.

YENGEÇ BURCU (7 TEMMUZ 2022) *

Bugün kendinizi oldukça özgür ve keyifli hissedeceksiniz. Maddi konularda bir rahatlama var. Tatil planları için oldukça müsait bir gün.

ASLAN BURCU (7 TEMMUZ 2022) *

Gün içinde ufak tefek sağlık sorunları canınızı sıksa da özellikle akşam saatleri keyifli zamanlar geçireceksiniz. Ailenizle küçük bir tatil planı yapabilirsiniz.

BAŞAK BURCU (7 TEMMUZ 2022) *

Bugün İş konularında beklemediğiniz bazı gelişmeler yaşayacaksınız. Belki bir terfi ya da maaş artışı keyfinizi yerine getirebilir.

TERAZİ BURCU (7 TEMMUZ 2022) *

Bugün uzun süredir umudunuzu kestiğiniz bir yerden para gelecek. Bu durum maddi açıdan rahatlamanıza vesile olacak.

AKREP BURCU (7 TEMMUZ 2022) *

Bugün Uzun süredir emek verdiğiniz bir işte sonuç alacaksınız. Hem maddi hem de manevi olarak huzur bulacağınız bir gün olabilir.

YAY BURCU (7 TEMMUZ 2022) *

Bugün Kişisel hırslarınız aile yaşantınıza zarar veriyor. Bugün bir aile büyüğü ile yapacağınız görüşme hayatınızla ilgili önemli kararlar almanıza vesile olacak.

OĞLAK BURCU (7 TEMMUZ 2022) *

Son günlerde sağlığınızla ilgili birtakım sıkıntılar yaşıyorsunuz. Artık diyete girmenizin zamanı geldi. Özellikle alkol tüketimini sınırlandırmanız gerekiyor.

KOVA BURCU (7 TEMMUZ 2022) *

Bugün aşk konuları gündeminiz olacak. Uzun süredir ilginizi çeken biri ile yakınlaşacaksınız. Akşam romantik bir yemek işleri kolaylaştıracaktır.

BALIK BURCU (7 TEMMUZ 2022) *

Bugün Aile içinde birtakım sıkıntılar yaşayacaksınız. Maddi konularda artık yeni bir bütçe yapmanın zamanı geldi. Akşam saatleri sosyal çevrenizle bir etkinliğe katılabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here