Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji8 Ağustos günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  8 Ağustos günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 8 Ağustos günlük burç yorumlarında bugün neler var? 8 Ağustos günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 8 Ağustos astroloji günlüğü:

  8 Ağustos günlük burç

  8 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 8 Ağustos günlük burç ve salı gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (8 AĞUSTOS 2023)

  - Advertisement -

  Sosyal çevrenizden yakın bir arkadaşınızın problemini çözmek için, bir çaba içerisine girebilirsiniz. Yakın arkadaşınızla sorunları ele alarak değerlendirmeler yapabilir, tüm desteğinizi arkadaşınıza göstererek yardımcı olmak isteyebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (8 AĞUSTOS 2023)

  Aile yaşantınızda yaşadığınız bazı huzursuzluklar, kendinizi mutsuz hissetmenize neden olabilir. Yaşadığınız problemler için, çözüm arayışına girebilir, duygularınızı mantık çerçevesinde değerlendirmek isteyebilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (8 AĞUSTOS 2023)

  Edinmek istediğiniz bir mal ile ilgili, güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yakın bir dostunuzdan alacağınız maddi destekte sizi oldukça rahatlatabilir. Dileklerinizin kabul olması sizi oldukça mutlu edebilir.

  YENGEÇ BURCU (8 AĞUSTOS 2023)

  Kendinizi maceraperest hissedebilir, yeni heyecan arayışları içinde bulabilirsiniz. Alacağınız kararları hızlı almak yerine, yakın dostlarınızın tavsiyesine uymanız gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (8 TEMMUZ 2023)

  Kariyer hayatınızla ilgili konularda kararsız kalmanız sizi ikilemlerde bırakarak mutsuz olmanıza neden olabilir. Alacağınız yeni kararlar, kariyer hayatınıza yeni başlangıçlar yapmanıza yardımcı olabilir.

  BAŞAK BURCU (8 AĞUSTOS 2023)

  Hoşlandığınız kişiyle kurmak istediğiniz iletişimi gerçekleştirememeniz, sizi duygusal olarak üzebilir. Sağlıklı bir iletişim kurabilmek için, yeni bir yol arayışına girmek isteyebilir, aklınızdaki konuları netleştirmek isteyebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (8 AĞUSTOS 2023)

  Kendinizi yeni bir ilişkiye başlamak için hazır hissetmemeniz, yeni bir ilişkiye başlangıç yapmak için, sizi olumsuz etkileyebilir. İlişki sorumluluğu almak istemeyebilir, duygularınızı saklamak isteyebilirsiniz.

  AKREP BURCU (8 AĞUSTOS 2023)

  Aşk hayatınızda geçmişinizde yaşadığınız hayal kırıklığı bazı başlangıçları yapabilmeniz için sizi zorlu enerjilere sokabilir. Yeni güzel bir başlangıç yapabilmek için, duygularınızı açıkça ifade etmek zorunda kalabilirsiniz.

  YAY BURCU (8 AĞUSTOS 2023)

  Ailenizden bir ferdin maddi sorunları, planlarınızı ertelemenize neden olabilir. Maddi olarak zor zamanlar geçirebilir, yakınlarınızdan maddi ve manevi olarak destek bekleyebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (8 AĞUSTOS 2023)

  Gelecek planları kurduğunu sevdiğinizle aranızda bazı problemler, sizi yorabilir. Kendinizi duygusal açıdan yorgun hissedebilir, bazı konularda umutsuz düşüncelere sahip olabilir, geçici bir depresyon duygularına kapılabilirsiniz.

  KOVA BURCU (8 AĞUSTOS 2023)

  Sevdiğiniz kişiye karşı gösterdiğiniz ilgisiz tavırlar aranızdaki iletişim dengesini bozabilir. Uzlaşamadığınız konular hakkında, ortak bir karar almak isteyebilir, ilişkinizin resmiyeti hakkında konuşmalar yapabilirsiniz.

  BALIK BURCU (8 AĞUSTOS 2023)

  Arkadaşlarınızla yapacağınız buluşmalar size oldukça pozitif enerjiler bırakabilir. Uzun zamandır görüşmediğiniz arkadaşlarınızla bir arada olmak, eğlenceli ve neşeli zamanlar yaşamanıza neden olurken, aynı zamanda nostaljik zamanlar yaşayarak, duygusal zamanlarda yaşamanıza neden olabilir.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....