Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji8 Aralık günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  8 Aralık günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 8 Aralık çarşamba günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev,  8 Aralık 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  8 Aralık günlük burç

  8 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (8 ARALIK 2021)

  Sevgili Koçlar, sosyal çevreniz, hayalleriniz,umutlarınız bugün oldukça aktif. Yeni insanlarla tanışabilir,kişilerden alacağınız destekle adımlarınızı atabilirsiniz. Ancak finansal konularda temkinli olmakta fayda var. Olayları büyütüp,fevri davranabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (8 ARALIK 2021)

  Sevgili Boğalar, kariyer ve meslek odaklı bir gün. Otoriter figürlerden destekler alabilir,  çalışmalarınız için girişimlerde bulunabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde enerjiniz aktif olabilir ama dikkatsizlik sonucu istenmeyen durumlarla karşılaşabilirsiniz. Tedbiri elden bırakmayın.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (8 ARALIK 2021)

  Sevgili İkizler, hayata karşı farklı bir bakış açısı kazanmak isteyebileceğiniz bir gün. Araştırmalar yapabilir, yurtdışı konularını gündeminize alabilirsiniz. Eşinizin ailesiyle olayları büyütmemeye çalışın. İş hayatınızdaki gerginlik kişilere yansıyabilir.

  YENGEÇ BURCU (8 ARALIK 2021)

  Sevgili Yengeçler, finansal gündemlerinizin yoğun olacağı bir gün. Borç,kredi,nafaka gibi işleriniz varsa olaylar sizi fevrileştirebilir. Özel hayatınıza da bu durumu yansıtabilirsiniz. Ya da sevdikleriniz için fazla harcamalar gündeminize gelebilir.

  ASLAN BURCU (8 ARALIK 2021)

  Sevgili Aslanlar, ikili ilişkilerinizde kendinizi ifade edebileceğiniz bir gün. Ev alım satımı gibi konular varsa ya da taşınma bu konularda dikkatli olmalısınız. Sözleşme maddelerini iyi okuyun. Dikkatsizliğiniz canınızı daha sonra sıkabilir.

  BAŞAK BURCU (8 ARALIK 2021)

  Sevgili Başaklar, yoğun bir tempoyla güne başlıyorsunuz. İşlerinizi ve günlük rutinlerinizi düzenlemek için ideal zamanlar. Ancak yakın çevrenizden alacağınız haberler canınızı sıkabilir. Kişilerle yapacağınız konuşmalarda olayları büyütebilir, fevri davranabilirsiniz. Sakin kalmayı deneyimleyin.

  TERAZİ BURCU (8 ARALIK 2021)

  Sevgili Teraziler, özel hayatınızla ilgili gelişmelerin yoğun hissedileceği bir gün. Hobileriniz için ya da sevgiliniz, çocuklarınızla alakalı bazı harcamalar gündeme gelebilir. Yatırımlarınızı tekrar gözden geçirmek durumunda kalabilirsiniz. Olayları büyütmeden adımları atmanız gerekiyor.

  AKREP BURCU (8 ARALIK 2021)

  Sevgili Akrepler, hane halkı ya da evinizle ilgili gündemlerinizde biraz hoşnutsuz olabilirsiniz. Baskı yapmak ya da olayları büyütmekten uzak durmanızda fayda var. Sorumluluk alarak ilerlemeyi denemelisiniz.

  YAY BURCU (8 ARALIK 2021)

  Sevgili Yaylar, yakın çevrenizle iletişiminiz artabilir. Kısa seyahatler gündeminize gelebilir. Fevrilikten uzak durmalısınız. Dikkatsizliğiniz sonrasında canınızı sıkabilir. Araştırmalar yapıp, eğitimlere odaklanabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (8 ARALIK 2021)

  Sevgili Oğlaklar, gelir gider dengeniz için girişimlerde bulunacağınız bir gün. Kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz. Sosyal çevrenizden gelecek haberlerle özellikle maddi konularda anlık hareket etmemeye özen gösterin.

  KOVA BURCU (8 ARALIK 2021)

  Sevgili Kovalar, kendinize vakit ayıracağınız bir gün sizi bekliyor. Spora başlayabilir, evde kendinize program olultuşturanilirsiniz. Ancak yapacağınız hareketlerde dikkat etmenşzde fayda var. Kariyer konularında haberler gelebilir. Otoriter figürlerle çatışmamaya özen gösterin.

  BALIK BURCU (8 ARALIK 2021)

  Sevgili Balıklar, bugün biraz daha inzivada kalmak isteyebilirsiniz. Olaylara geri plandan bakmak sizin için daha iyi olacaktır. Zihninizde her şeyi büyütmek yerine danışmanlıklar alabilirsiniz.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz