Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji8 Kasım günlük burç yorumları! Burcunuzu bugün neler bekliyor?

  8 Kasım günlük burç yorumları! Burcunuzu bugün neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 8 Kasım pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 8 Kasım 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  6 Kasım günlük burç

  8 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (8 KASIM 2021)

  Sevgili Koçlar, haftaya meslek hayatınızda gayet aktif olarak başlıyorsunuz. Mesleğinizle alakalı girişimler yapabilir, bunu konuşurken kendinizi daha güçlü, enerjik hissedebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (8 KASIM 2021)

  Sevgili Boğalar, hafta başında yabancılar, yabancı kültürler bunlarla alakalı uzun seyahatler gündeminize gelebilir. Hayat felsefeniz ile ilgili araştırmalar yapabilir, belki de bir eğitime katılmak isteyebilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (8 KASIM 2021)

  Sevgili İkizler, haftaya para odaklı başlayabilirsiniz. Bazı borçlarınız, kredileriniz varsa ya da eşinizin geliriyle alakalı durumlar gündeminize gelebilir. İş çevrenizde güzel görüşmeler yapabilir, kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (8 KASIM 2021)

  Sevgili Yengeçler, haftaya ikili ilişkileriniz aktif bir şekilde başlıyorsunuz. Bazılarınız ortaklık konularını gündeme alabilir, bazılarınız da yakın olduğu çevreyle planlar yapabilir.

  ASLAN BURCU (8 KASIM 2021)

  Sevgili Aslanlar, haftaya yoğun bir iş temposuyla başlayabilirsiniz. Düzenlemeler yapabilir, rutin işlerinizi tamamlama adına girişimlerde bulunabilirsiniz. Evcil hayvanlarınız ve sağlığınızla alakalı gelişmeler olabilir.

  BAŞAK BURCU (8 KASIM 2021)

  Sevgili Başaklar, haftaya sevdiğiniz kişilerle güzel vakit geçirmek isteyerek başlayabilirsiniz. Varsa çocuklarınız onların eğitim hayatıyla alakalı güzel haberler alabilir, keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (8 KASIM 2021)

  Sevgili Teraziler, haftaya ailevi konularla başlıyorsunuz. Bazılarınız taşınma kararı aldıysa uygulamaya geçmek isteyebilir. Ev alım satımları gündeme gelirken, ebeveynlerle alakalı gelişmeler de yaşanabilir.

  AKREP BURCU (8 KASIM 2021)

  Sevgili Akrepler, iletişiminiz aktif bir haftaya başlıyorsunuz. Yakın çevrenizle ilgilenmeniz gereken konular gündeminize gelebilir, bazı kısa seyahatler yapmak durumunda kalabilirsiniz.

  YAY BURCU (8 KASIM 2021)

  Sevgili Yaylar, haftaya maddi yatırım ve birikimlerinizi gözden geçirerek başlayabilir, harcama dengenizi oturtmak isteyebilirsiniz. Maaşınızla alakalı görüşmeler yapabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (8 KASIM 2021)

  Sevgili Oğlaklar, kendinizle alakalı her türlü girişime açık olacağınız bir haftaya başlıyorsunuz. Spora başlayabilir, dış görüntünüzü değiştirmek için başlangıçlar yapabilirsiniz.

  KOVA BURCU (8 KASIM 2021)

  Sevgili Kovalar, haftaya biraz keyifsiz hissederek başlayabilirsiniz. Bu durumu lehinize çevirmek elinizde. Ruhunuzu arındırmak için size iyi gelen şeyi yapmanız keyfinizi yerine getirecektir.

  BALIK BURCU (8 KASIM 2021)

  Sevgili Balıklar, haftaya sosyalleşerek başlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla görüşerek, organizasyonlara katılarak hayata dair umutlarınızı biraz da olsa kuvvetlendirebilirsiniz.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz