Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji8 Mart 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  8 Mart 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 8 Mart 2022 Salı günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 8 Mart 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (8 MART 2022)

  Sevgili Koç; maddi kaynaklarla ilgili sorunlar yaşanabilir. Sosyal çevrenizde problemlere dikkat etmelisiniz, iletişim problemleri yaşanabilir. Ay’ın 21’39’dan sonra ikizler burcuna geçmesiyle yakın çevre, eğitimle ilgilenebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (8 MART 2022)

  Sevgili Boğa; kariyer hayatınızda iletişim sorunları yaşanabilir, otoriteden engellerle karşılaşabilirsiniz. Sosyal çevre ve arkadaşlarınızdan ise destek göreceksiniz. Ay’ın 21’39’dan sonra ikizler burcuna geçmesiyle para, maddi kaynaklarla ilgilenebilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (8 MART 2022)

  Sevgili İkizler; duygusal olarak içe çekilebilir, kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. İletişim problemleri yaşanabilir, otoriteden engellerle karşılaşabilirsiniz. Ay’ın 21’39’dan sonra ikizler burcuna geçmesiyle; kendinizi daha iyi hissetmeye başlıyorsunuz ve duygusal olarak kendinizi ifade etmeye başlayabilirsiniz.

  - Advertisement -

  YENGEÇ BURCU (8 MART 2022)

  Sevgili Yengeç; sosyal çevre, arkadaşlarınızla iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Maddi kaynaklarla ilgili problemlere dikkat etmelisiniz. Sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. Ay’ın 21’39’dan sonra ikizler burcuna geçmesiyle; içe çekilebilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Meditasyon yapmak size iyi gelecektir.

  ASLAN BURCU (8 MART 2022)

  Sevgili Aslan; kariyer ve iş hayatınızla ilgilendiğiniz ve ortak ya da partnerle iletişim sorunu yaşayabilirsiniz. Maddi kaynaklarla ilgili ise fırsatlarınız var. Ay’ın 21’39’dan sonra ikizler burcuna geçmesiyle; sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla güzel zaman geçirebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (8 MART 2022)

  Sevgili Başak; uzak mesafe seyahat, eğitim, hukuk-dava konularıyla ilgilenebilirsiniz. Sağlık ve iletişim sorunlarına dikkat etmelisiniz. Partner ya da ortakla ilgili ise olumlu bir gündesiniz. Ay’ın 21’39’dan sonra ikizler burcuna geçmesiyle; kariyer ve iş hayatınızla ilgilenebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (8 MART 2022)

  Sevgili Terazi; çocuk, hobi, eğlence ya da aşktan dolayı harcama yapabilirsiniz ve harcamalarınızla ilgili bazı sorunlar yaşanabilir. Sorumluluklarınızın dışında yapabileceğiniz harcamalara dikkat etmelisiniz. Aşk, flört ya da çocuğunuzla ilgili iletişim problemlerine ise dikkat etmelisiniz. Ay’ın 21’39’dan sonra ikizler burcuna geçmesiyle; eğitim, uzak mesafe seyahat, yurt dışı, hukuk konularıyla ilgilenebilirsiniz.

  AKREP BURCU (8 MART 2022)

  Sevgili Akrep; ilişki, evlilik ya da ortaklığınızla ilgili iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Ev hayatınızda sorumluluklarınızın arttığı bir süreçte olabilirsiniz ve sakin kalmanız gerekli akrepler. Özellikle 12-21 Kasım doğumlu akrepler bugün ilişki ve ortaklığınızla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Ay’ın 21’39’dan sonra ikizler burcuna geçmesiyle; para, ödemeler, nafaka, borçlarla ilgilenebilirsiniz.

  YAY BURCU (8 MART 2022)

  Sevgili Yay; sağlığınızla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz, özellikle boğaz bölgesi rahatsızlıkları yaşayabilirsiniz. Yakın çevre, eğitim, seyahat, kardeşlerle ilgili problemler ve iletişim sorunları yaşanabilir. Ay’ın 21’39’dan sonra ikizler burcuna geçmesiyle; ilişki, evlilik ya da ortağınızla ilgilenebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (8 MART 2022)

  Sevgili Oğlak; aşk, flört, çocuk, eğlence ya da hobinizden dolayı para harcayabilirsiniz ve bu sizi zorlayabilir. Ticaret yapıyorsanız, parayla ilgili anlaşmazlık yaşanabilir. Ay’ın 21’39’dan sonra ikizler burcuna geçmesiyle; çalışma hayatı, yanınızda çalışanlar, iş ya da sağlığınızla ilgilenebilirsiniz. Diyete başlamak istiyorsanız ay ikizleri değerlendirebilirsiniz Oğlaklar.

  KOVA BURCU (8 MART 2022)

  Sevgili Kova; ailenizle ilgilendiğiniz bir gündesiniz ve aile içi anlaşmazlık, iletişim sorunları yaşanabilir. Ay’ın 21’39’dan sonra ikizler burcuna geçmesiyle; aşk flört, çocuk, eğlence ya da hobinize vakit ayırabilirsiniz.

  BALIK BURCU (8 MART 2022)

  Sevgili Balık; yakın çevre, kardeş, eğitim, kısa mesafe seyahatlerde bugün engellerle karşılaşabilirsiniz. İletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Ay’ın 21’39’dan sonra ikizler burcuna geçmesiyle; aile ve evinizle ilgilenerek vakit geçirebilirsiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz