Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji8 Nisan 2020 Pembe Süper Ay hangi burcu nasıl etkileyecek?

  8 Nisan 2020 Pembe Süper Ay hangi burcu nasıl etkileyecek?

  -

  2020 senesinin en sert dolunayı olan Pembe Süper Dolunay ve dünyaya etkileri merakla bekleniyor. Peki, 8 Nisan Pembe Süper Dolunay saat kaçta olacak? Pembe Süper Dolunaydan hangi burç nasıl etkilenecek? Karma ve Spiritüel Astrolog Elifliastroloji, Nisan ayında burçların ay tutulmasından nasıl etkileneceğini ve 8 Nisan ay tutulmasının detaylarını anlattı.

  PEMBE SÜPER DOLUNAYDA BİZLERİ NELER BEKLİYOR?

  Dolunay, karar almak, değerlendirme yapmak alınan kararları hemen değil ancak Yeni Ay fazında uygulamaya koymak için çok uygun bir zaman dilimidir. Dolunaylar yüksek enerjileri açığa çıkartır bu Dolunayın etkisi de 23 Nisana kadar sürecektir.

  Anın haritasında yükselen Balık Burcu’nda olacak ve Neptün de hemen yükselen burç çizgisinin üstünde 12. evde konumlanacaktır.

  Merkür de 1. evde Balık Burcu’nda olduğundan bunun etkisi bizlerde sağlık konularıyla ilgili kafa karışıklığı, bilgi kirliliği ve bilinç altı evi olan 12. ev Neptün baskısıyla ruhsal olarak kendimizi sıkıntılı hissedeceğimizi vurguluyor..

  - Advertisement -

  Sağlık asteroidi olan Hygeia ile Mars, Satürn, Jüpiter ve Plüto birbirine karşıt yaptığından Dolunay sonrası Korona Virüsün yayılmasında artış gösterecek. Hatırlarsanız 09 Mart Başak Dolunayında sizlere sağlık konularının gündeme geleceğinden söz etmiştim şimdi ise yayılması ancak ruhsal olarak dengelenme sürecine gireceğimizi bildirmek istiyorum…

  Zira bu olaylar Ay’ın desteğiyle 16 Nisandan sonra azalmaya başlayacak ancak Dolunay etkilerinden 23 Nisan itibariyle çıkacağız..

  SÜPER AY TUTULMASI SAAT KAÇTA?

  08 Nisan Çarşamba saat 05:34’de Terazi Burcunun 18 derecesinde Süper Dolunay gerçekleşecektir..

  DOLUNAYDAN EN ÇOK ETKİLENECEK BURÇLAR HANGİLERİ?

  Dolunaydan en çok öncü burçlar olan ( Terazi, Koç, Yengeç ve Oğlak ) Burçları ve aynı şekilde Hava elementi Burçları olan ( Kova ve İkizler ) Burçları da etkilenecek..

  İlişkileri temsil eden Terazi Burcu ve Venüs gezegeni ilişkileri sınavdan geçirirken doğru yolda ilerleyenlere destek verecek.

  Ülkemizin 4. evinde gerçekleşecek olan Dolunay, transit haritada ki Güneş, Chiron, Merkür ve karşıt yaparak evimizde bir süre daha kalacağımızı, sosyal medya ve telefon üzerinden hayatımızı sürdüreceğimizi vurguluyor..

  SENENİN EN SERT DOLUNAYI

  Senenin en sert Dolunayı olan Nisan Dolunayı kazalara, yangınlara, patlamalara ve özellikle depremlere dikkat çekiyor.

  Uranüs gezegenin Plüto ve Jüpiter’le yaptığı zorlayıcı açılar bu tarz felaketleri tetikliyor..

  Senenin sonuna doğru Jüpiter ve Plütonun da Kova Burcuna geçişiyle bu etkilerin tamamının azalacağının müjdesini vermek istiyorum..

  Her zaman söylediğim gibi her başlangıcın bir sonu vardır lütfen bu zorlu günleri birbirimize destek olarak ve dua ile geçirelim..

  Yerin ve göğün sahibi olan yüce Allah verdiği bu musibetlerden de en yakın zamanda bizleri, ülkemizi ve dünyayı kurtaracaktır..

  Unutmayınız ki inanarak yaptığınız her şey size geri dönecektir o yüzden sizlere inanç ve dua da kalmanızı öneririm..

  Dolunay akşamı ve eğer isterseniz sonrasında ki 2 günde yapacağınız ritüeli sizlerle paylaşmak istiyorum..

  DOLUNAY RİTÜELİ NEDİR? NASIL YAPILIR?

  Dolunay eskiyi bırakma, arınma, yeniye başlama ve özgürleşme zamanı olduğundan bu sürece mümkün olduğu kadar yenilenerek ve çürümüş artık miadını doldurmuş kişilerden ve olaylardan kurtulmanızı tavsiye ederim..

  Dolunay gecesi, kendinizle yalnız kalabileceğiniz ve öncesinde sirkeli suyla alan temizliği yaptığınız bir odaya geçip, vazgeçmek ve kurtulmak istediğiniz tüm konularınızı bir kağıda yazın ve ( Bırakıyorum! Özgürleşiyorum! Güvendeyim! Huzurluyum ) olumlamalarını tekrar ederek kağıdı yakın ve küllerini suya akıtın veya havaya uçurun..

  Sonrasında gönlünüzden geçen tüm dileklerinizi olmuş gibi imgeleyin ve duanızı edin…

  Herkesin ve bütünün en yüksek hayrına olmasını dilerim…

  YAZARIN DİĞER YAZILARI…  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz