8 Temmuz 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

0

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 8 Temmuz 2022 Cuma gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. İşte 8 Temmuz 2022 günlük burç yorumları…

Bugün duygusal olarak derinlere dalabilir ve hatta kendi kendimize komplo teorileri dahi kurabiliriz. Fazlaca sahiplenme ve takıntı geliştirerek kıskançlık krizlerine girebileceğimiz bir gün geçirebiliriz. Tüm gün alacağımız haberler bizleri mutlu edecek ve duygusal tatmin yaşama ihtimalimiz çok yüksek. Yeni fikirler geliştirerek, yeni projelerin üstesinden gelme olasılığınızın çok yüksek olduğu bir gündeyiz. Değerlendirmenizi tavsiye ederim.

KOÇ BURCU (8 TEMMUZ 2022) *

Bugün beklediğiniz haberleri alabilir ve özellikle kredi, nafaka ya da miras konularına ilişkin bazı olumlu haberler ve gelişmeler söz konusu olabilir.

BOĞA BURCU (8 TEMMUZ 2022) *

Bugün bazı Boğalar evlilik teklifi etmeyi düşünebilir ya da böyle bir teklif alabilir. Birçok okurum ise partneri ile evliliğe dair konuşmalar yaparken bulabilirler kendilerini.

İKİZLER BURCU (8 TEMMUZ 2022) *

Bugün iş yaşamınızda ve günlük işlerinize odaklanacağınız ve bazı kararlar alacağınız bir gün içerisindesiniz. İşle ilgili beklediğiniz haber bugün gelebilir.

YENGEÇ BURCU (8 TEMMUZ 2022) *

Bugün aşk fırsatları ve hatta kalbinizin çarpmasına sebep olacak buluşmalar söz konusu olabilir. Partnerinizle duygusal konuşmalar yaparken bulabilirsiniz kendinizi.

ASLAN BURCU (8 TEMMUZ 2022) *

Bugün aile ve ev konularında olumlu gelişmeler yaşanırken özellikle almayı düşündüğünüz bir taşınmaza dair beklediğiniz haber ya da net kararı bugün alabilirsiniz.

BAŞAK BURCU (8 TEMMUZ 2022) *

Bugün kardeşinizle bir süredir yapmayı düşündüğünüz konuşmayı yaparken bulabilirsiniz kendinizi. Bazı okurlarım ise bugün yeni bir eğitime katılma kararı alabilirler.

TERAZİ BURCU (8 TEMMUZ 2022) *

Bugün finansal konularda hareketli zamanlar yaşayabilirsiniz. Beklediğiniz paranın ya da rahatlamanıza sebep olacak olan bir gelir kaynağı yüzünüzü güldürecektir.

AKREP BURCU (8 TEMMUZ 2022) *

Bugün fiziksel görümümüze dair bazı değişiklikler yapmak isteyebilir ve bu doğrultuda görüşmeler yapabilirsiniz. Bugün adeta ışık saçacaksınız sevgili Akrepler.

YAY BURCU (8 TEMMUZ 2022) *

Bugün kendinizi biraz izole etmek isteyebilir ve derinlere dalarak bazı net kararlar almak isteyebilirsiniz. Arkanızdan yapılan konuşmalar kulağınıza gelecektir.

OĞLAK BURCU (8 TEMMUZ 2022) *

Bugünün en sosyali siz olacaksınız. Belki de eğitim için yeni bir gruba dahil olabilir ve orada yepyeni dostluklar kurabilirsiniz.

KOVA BURCU (8 TEMMUZ 2022) *

Bugün iş ve kariyer alanında yeni fikirler geliştirebilir ve bazı sunumlar yapabilirsiniz. Bugün sunduğunuz fikirler ile takdir toplayabilir ve övgüler alabilirsiniz.

BALIK BURCU (8 TEMMUZ 2022) *

Bugün yurt dışı seyahat programları yapabilir ve bu konuya dair görüşmeler ya da başvurularda bulunabilirsiniz. Vize için belki de evrakları toparlamaya başlayacaksınız bile.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here