Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji9 Aralık günlük burç yorumları! Burcunuzu bugün neler bekliyor?

  9 Aralık günlük burç yorumları! Burcunuzu bugün neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 9 Aralık perşembe günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev,  9 Aralık 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  9 Aralık günlük burç

  9 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (9 ARALIK 2021)

  Sevgili Koçlar, bugün organizasyonlara katılabilir, arkadaşlarınıza cömert davranabilirsiniz. Umıtlarınıza ve hayallerinize dair bugün girişimlerde bulunabilirsiniz. Akşam saatlerimde daha çok iç dünyanıza dönmek isteyebilirsiniz.

  - Advertisement -

  BOĞA BURCU (9 ARALIK 2021)

  Sevgili Boğalar, kariyerinizde iyimser yanınız ön plana çıkabilir. Kişilerle daha verimli çalışabilirsiniz. Çalışmak bugün size keyif verebilir. Akşam saatlerindr arkadaşlarınızla planlar yapabilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (9 ARALIK 2021)

  Sevgili İkizler, uzak ülkelere seyahat planları gündeminize gelebilir. Araştırmalarınızı daha bir keyifle yapabilirsiniz. Hayat felsefeniz için girişimlerde bulunabilirsiniz. Akşam saatleri itibariyle çalışma temponuz artabilir.

  YENGEÇ BURCU (9 ARALIK 2021)

  Sevgili Yengeçler, ortaklaşa maddi gelirlerinizle ilgili yapacağınız girişimlerde destekler alabilir, daha ılımlı yaklaşabilir, daha cömert olabilirsiniz. Akşam saatlerinde kendinizi araştırmalar içimde bulabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (9 ARALIK 2021)

  Sevgili Aslanlar, bugün ikili ilişkilerinizde tatlı dilli oluşunuz size kazandırabilir. Duygularınızı coşkuyla yaşayabilirsiniz. Birlikte plan yapabilir,sevdiklerinizle bir arada olmak keyfinizi yerine getirebilir.

  BAŞAK BURCU (9 ARALIK 2021)

  Sevgili Başaklar, iş çevrenizdeki arkadaşlarınızla keyifle çalışacağınız bir gün. Birlikte organize olup güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Günlük rutinlerinizi düzenleyebilir,sağlık için girişimlerde bulunabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (9 ARALIK 2021)

  Sevgili Teraziler, sevgiliniz,varsa çocuklarınızla birlikte keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Hobilerinize yönelebilir, yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Akşam saatlerinde iş çevrenizden haberler gelebilir.

  AKREP BURCU (9 ARALIK 2021)

  Sevgili Akrepler, ailenizle birlikte geçirmek isteyeceğiniz bir gün. Onlara ılımlı davranabilir, aranızda olumsuz durumlar varsa toparlamak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Birlikte yemek organize edebilirsiniz.

  YAY BURCU (9 ARALIK 2021)

  Sevgili Yaylar, yakın çevreniz kuzen ya da kardeşleriniz varsa duyacağınız haberlere daha hoşgörülü yaklaşabilirsiniz. Olayları çözmek için adım atabilirsiniz. Dargın olduğunuz kişilerle barışabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (9 ARALIK 2021)

  Sevgili Oğlaklar, maddi manevi konulara yöneleceğiniz bir gün. Yatırım dengenizi kurmak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Olaylara bakışınız daha ılımlı olabilir. Keyfini çıkarın.

  KOVA BURCU (9 ARALIK 2021)

  Sevgili Kovalar, kendinizle alakalı yeni kararları uygulamak isteyebilirsiniz. Hayata bakışınız daha ılımlı, daha cömert olabilir. Duygularınızı abartıdan uzak durarak yaşamanız size keyif verebilir.

  BALIK BURCU (9 ARALIK 2021)

  Sevgili Balıklar, bilinçaltınız bugün daha huzurlu hissettirebilir. Olaylara bakış açınızı biraz daha yumuşatmış olabilirsiniz. Kendiniz için yapacağınız girişimler keyif verebilir.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz