Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji9 Eylül günlük burç yorumları! Burcunuzu neler bekliyor?

  9 Eylül günlük burç yorumları! Burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 9 Eylül perşembe günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 9 Eylül 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  9 Eylül günlük burç

  9 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (9 EYLÜL 2021)

  Sevgili Koçlar, ikili ilişkilerinizde iletişiminizin güzel olduğu bir gün. Karşınızdakileri dinleyerek güzel gelişmelere şahit olabilirsiniz. Sevdiğinizle, eşinizle belki de ortaklarınızla uyumlu adımlar atabilirsiniz. Duygusal bazda tatminlik söz konusu olacaktır.

  BOĞA BURCU (9 EYLÜL 2021)

  Sevgili Boğalar, bugün hem iş hayatınıza hem de günlük rutinlerinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Mesleki anlamda güzel görüşmeler yaparak otoriter figürleri etkilemeniz olası.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (9 EYLÜL 2021)

  Sevgili İkizler, aşk hayatınız bugün hareketli. Sevdiğiniz insanla, flörtünüzle vakit geçirmek isteyebilir onunla güzel konuşmalar yapabilirsiniz. Çocuklarınızla da iletişim iyi. Birlikte uzun yolculuk planları yapabilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (9 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yengeçler, ailevi olaylar gündeminizde olacak. Ebeveynlerle iletişiminiz bugün güzel. Birlikte ortaklı gelirleriniz varsa o konularda güzel iletişim sağlayıp karlı bir girişimde bulunabilirsiniz.  Ev alım-satımları yer değişikliği gündeme gelebilir.

  ASLAN BURCU (9 EYLÜL 2021)

  Sevgili Aslanlar, yakın çevrenizle iletişiminizin aktif olduğu bir gün. Güzel konuşmalar yaparak kısa kısa kaçamak planları yaparken kendinizi bulabilirsiniz. Daha adaletli yaklaşımınız gözden kaçmayacak.

  BAŞAK BURCU (9 EYLÜL 2021)

  Sevgili Başaklar, yatırımlarınız ve birikimleriniz için yeni girişimlerde bulunabilir, araştırmalar yapabilirsiniz. İş hayatınızdaki çalışma arkadaşlarınızdan fikirler alabilirsiniz. Belki de günlük rutin harcamalarınızı düzenleyerek güzel bir yatırım planı oluşturabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (9 EYLÜL 2021)

  Sevgili Teraziler, bugün kendinizle ilgilenmek sizlere iyi gelecektir. Spor planı yapanlarınız olabilir belki de kendini kuaförde bulan da. Yapacağınız değişikliklerle ilgili güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Bugün sahne sizin.

  AKREP BURCU (9 EYLÜL 2021)

  Sevgili Akrepler, bugün kendinizi ruhen yorgun hissedebilirsiniz. Ancak alacağınız bir danışmanlık sizlerin keyfini yerine getirebilir. Araştırmalar yapın dinginleşmek için kimlerden destek alabileceğinizi fark edin. Ailevi konularda da gelişmeler mevcut.

  YAY BURCU (9 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yaylar, sosyal çevrenizdeki iletişimle parlayacağınız bir gün. Tatlı dilinizle yılanı deliğinden çıkarabilirsiniz. Umutlarınız ve hayalleriniz üzerine araştırmalar yaparak güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (9 EYLÜL 2021)

  Sevgili Oğlaklar, kariyerinizdeki beceriniz otoriter figürler tarafından fark edilebilir ve bunu karşılığını alabilirsiniz. Birikimlerinizi iyileştirici etkiler mevcut.

  KOVA BURCU (9 EYLÜL 2021)

  Sevgili Kovalar, yurt dışı bağlantılı işleriniz varsa onlarla alakalı adım atma zamanı. Araştırmalar yapabilir, kendinizi nerede nasıl görmek istediğinizi fark edebilirsiniz. Eşinizin akrabalarıyla da iyi bir gün geçirmeniz olası.

  BALIK BURCU (9 EYLÜL 2021)

  Sevgili Balıklar, ortaklı gelirler, borçlar veya kredi, miras gibi işleriniz varsa onların toparlanması için güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Belki de bilinçaltınızda korku yaratan durumlardan kurtulma amaçlı yapılandırmaya gidebilirsiniz.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz