Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji9 Kasım günlük burç yorumları! Burcunuzu bugün neler bekliyor?

  9 Kasım günlük burç yorumları! Burcunuzu bugün neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 9 Kasım salı günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 9 Kasım 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  9 Kasım günlük burç

  9 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (9 KASIM 2021)

  Sevgili Koçlar, kariyerinizde hedeflerinize ulaşmak için yaratıcı adımlar atabilir, otoriter figürlerin desteğini hissedebilirsiniz. Maaşınızla alakalı iyileştirmeler söz konusu olabilir. Risklerden uzak durmak daha iyi olabilir.

  BOĞA BURCU (9 KASIM 2021)

  Sevgili Boğalar, uzun seyahatler, yurtdışı durumları gündeminize gelebilir, biraz riskler alabilirsiniz. Eğitim, hukuk konularında keyifli gelişmeler yaşanabilir. Kendinizi daha enerjik, girişken hissedebilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (9 KASIM 2021)

  Sevgili İkizler, ortaklı mali tablonuzla alakalınrisk alabilir, bunun için girişimlerde bulunabilirsiniz. Uzun zamandır kredi konularınız varsa bugün çözümler gelebilir. Meslek hayatınızda dikkat çekebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (9 KASIM 2021)

  Sevgili Yengeçler, ikili ilişkilerinizde kendinizi daha güçlü ifade edebileceğiniz bir gün. Ne istediğinizi bilmek keyfinizi yerine getirebilir, planlarınıza hayallerinizi dahil edebilirsiniz. Sosyal çevrenizden destekleniyorsunuz.

  ASLAN BURCU (9 KASIM 2021)

  Sevgili Aslanlar, çalışma koşullarınızda bazı risklere girebilir ve bu durumdan başarılı çıkabilirsiniz. Otoriter figürler sizleri destekleyebilir ve ortaklaşa maddi konularda gelişmeler yaşanabilir.

  BAŞAK BURCU (9 KASIM 2021)

  Sevgili Başaklar, aşk hayatınızda ve varsa çocuklarınızla alakalı güzel gelişmeler yaşanabilir, kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. İnançlarınız konusunda keyifli araştırmalar yapabilir, ikili ilişkilerde merhametli olabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (9 KASIM 2021)

  Sevgili Teraziler, ev alım satımı ve ailevi konularda bugün daha ılımlı keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Miras ya da ortaklaşa paralarınız varsa gelişmeler yaşanabilir. İş çevrenizde nazik tavırlarınız dikkat çekebilir.

  AKREP BURCU (9 KASIM 2021)

  Sevgili Akrepler, yakın çevrenizle iletişiminizin arttığı bir gün. Sosyal medyayı aktif kullanabilir, eğitim hayatınızda bazı risklere girebilirsiniz. Sevdiklerinizle zaman geçirmek iyi gelecektir.

  YAY BURCU (9 KASIM 2021)

  Sevgili Yaylar, yatırım ve birikimleriniz için bazı riskler alabilirsiniz. Ailenizle güzel bir akşam yemeği keyfinizi yerine getirebilir, bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (9 KASIM 2021)

  Sevgili Oğlaklar, kendinizle alakalı bazı girişimlerde bulunabilir, yakın çevrenizde daha ılımlı bir hava esebilir. Yapacağınız değişimlerde sevdikleriniz de mutlu olabilir.

  KOVA BURCU (9 KASIM 2021)

  Sevgili Kovalar, ruh halinizdeki değişkenlik maddi konularınızla alakalı yapacağınız girişimlerden sonra toparlanabilir. Riskli hareketlerden uzak durmanız yararınıza olabilir.

  BALIK BURCU (9 KASIM 2021)

  Sevgili Balıklar, organizasyonlarda yeni kişilerle tanışabilir, daha ılımlı yaklaşabilirsiniz. Sosyal çevrenizle hareket etmek size iyi gelecektir. İletişim diliniz dikkat çekebilir.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz