Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji9 Mart 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  9 Mart 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 9 Mart 2022 Çarşamba günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 9 Mart 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (9 MART 2022)

  Sevgili Koç; bugün sosyal çevrenizle iletişim haline olabilirsiniz ve güzel bir gün geçirebilirsiniz. Aşk sizi sosyal çevrenizden ya da medyadan bugün bulabilir. Seyahat edebilir, kardeş ya da yakın çevreniz, eğitimle ilgili istedikleriniz için harekete geçebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (9 MART 2022)

  Sevgili Boğa; maddi kaynaklar, parayla ilgili bugün şansınız açık. Kariyerinizde çok çalıştığınız bir dönemdesiniz. İş arkadaşlarınızdan gelebilecek yardımları kaçırmayın. Aşk sizi kariyerinizden bulabilir.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (9 MART 2022)

  Sevgili İkizler; kendinizi ortaya koyduğunuz ve kendinizi iyi hissettiğiniz bir gündesiniz. Uzak mesafe seyahat, yurt dışı, yabancılardan yana olumlu kararlar alabilirsiniz. Aşk sizi yurt dışından bulabilir, hukukçu olabilir. 21-31 Mayıs doğumlu ikizler bugün oldukça şanslılar.

  YENGEÇ BURCU (9 MART 2022)

  Sevgili Yengeç; içe çekildiğiniz ve yalnız kalmak istediğiniz bir günde olabilişiniz. Rüyalarınız aktifleşebilir. Maddi kaynaklarınız, borç ya da ödemelerle ilgili olumlu bir gündesiniz. Bu dönemde borçlanırsanız borcunuzu rahat ödersiniz. Ama harcamalarınız çok olabilir.

  ASLAN BURCU (9 MART 2022)

  Sevgili Aslan; sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla ilgilendiğiniz bir gündesiniz. İlişki açısından şanslı bir dönemdesiniz ve bugün ilişkilerle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. 23 Temmuz-2 Ağustos doğumlu aslanlar egosal davranırlarsa sorunlar yaşayabilirler.

  BAŞAK BURCU (9 MART 2022)

  Sevgili Başak; kariyer ve iş hayatınızda iletişim konusunda aktif bir gündesiniz ve çalışma hayatınızda proje ya da işinizle ilgili güzel kararlar alabilirsiniz. Aşk sizi gündelik hayatta, çalışma hayatınızda bulabilir. Sağlığınıza ise dikkat etmelisiniz, yeme-içme düzeniniz bozulmuş olabilir.

  TERAZİ BURCU (9 MART 2022)

  Sevgili Terazi; eğitim, yurt dışı seyahat, yurt dışı bağlantıları, hukuk-dava konularıyla ilgili olumlu anlaşmalar yapabilirsiniz. Aşk ve ilişkilerden yana şanslısınız ama tartışmaya içinde de kalabilirsiniz.

  AKREP BURCU (9 MART 2022)

  Sevgili Akrep; para, maddi kaynaklarınızla ilgili bugün yeni kararlar alabilirsiniz. Borç ve ödemelerle ilgili harcama yapsanız da kazançlarınız da olacaktır. Sağlığınıza ise dikkat edin, baş ağrısı, migren problemleri gündelik hayatınızı aksatabilir.

  YAY BURCU (9 MART 2022)

  Sevgili Yay; ilişki, evlilik ya da ortağınızla bugün iletişim içinde olabilir ve yeni kararlar alabilirsiniz. Eğer bekarsanız aşk sizi yakın çevrenizden, medyadan bulabilir. Kısa mesafe seyahatleriniz arttığı bir dönemdesiniz trafikte dikkatli olun.

  OĞLAK BURCU (9 MART 2022)

  Sevgili Oğlak; çalışma hayatınız, gündelik hayatınızda iletişiminiz artıyor. Maddi kaynaklarınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Akciğerler, nefes borusu ile alakalıdır. Köprücük kemiği kırıkları, omuz ve kollarda meydana gelebilecek ağrılar, parmaklarla alakalı rahatsızlıklar görülebilir.

  KOVA BURCU (9 MART 2022)

  Sevgili Kova; aşk, flört, çocuk, eğlence ya da hobinizle ilgilendiğiniz bir gündesiniz ve çekiciliğiniz arttığı bir dönemdesiniz. Bekarsanız aşk sizi hayatın her alanından bulabilir. Sağlığınıza ise dikkat edin sevgili kovalar özellikle 13-18 Şubat doğumlu kovalar diş, eklem, kemik, deri problemleri yaşayabilirler ve çok hızlıca zayıflayabilirsiniz.

  BALIK BURCU (9 MART 2022)

  Sevgili Balık; ev ve ailenizle ilgilendiğiniz bir gündesiniz. Gizli ve karmik ilişki yaşayabilirsiniz sevgili balıklar. Bu dönemde karşınıza tuhaf eril figürler çıkabilir, sakin kalmaya çalışın.



  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz