Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji9 Nisan 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  9 Nisan 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 9 Nisan 2022 Cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 9 Nisan 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (9 NİSAN 2022)

  Sevgili Koç; bugün sevdiklerinizle, ailenizle güzel zaman geçirebilir ve ruhsal şifalanma, beklenmedik şanslar sizi bulabilir. Aile içinde kadın figürlerle bugün anlaşmazlıklar da olabilir.

  BOĞA BURCU (9 NİSAN 2022)

  Sevgili Boğa; yakın çevre, kardeşler, iletişim ve medya kanallarıyla ilgili sosyal çevrenizden gelebilecek fırsatlarınız var ve hayalleriniz gerçeğe bile dönüşebilir. Gizli eril düşmanlarla çatışabilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (9 NİSAN 2022)

  Sevgili İkizler; maddi kaynaklarınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sosyal çevrenizdekilerle problemler yaşanabilir ayrıca harcamalarınız artabilir.

  YENGEÇ BURCU (9 NİSAN 2022)

  Sevgili Yengeç; bugün iyi hissettiğiniz bir gündesiniz. Yurt dışı, eğitim ya da hukuk konularıyla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kariyer hayatınızdaki kişilerle sorunlar yaşanabilirsiniz.

  - Advertisement -

  ASLAN BURCU (9 NİSAN 2022)

  Sevgili Aslan; Maddi kaynaklarınızla ilgili fırsatlarınızı bugün yakalayabilirsiniz. Yurt dışı, seyahat, eğitim konularıyla ilgili ise bazı problemler yaşanabilir.

  BAŞAK BURCU (9 NİSAN 2022)

  Sevgili Başak; bugün sosyalleştiğiniz ve partnerden yana güzel fırsatlarınızın olduğu bir gündesiniz. Bekarsanız bugün sosyalleşin dışarı çıkın. Maddi kaynaklarınızla ilgili ise bazı problemler yaşanabilir.

  TERAZİ BURCU (9 NİSAN 2022)

  Sevgili Terazi; kariyer, iş hayatınızla ilgili bugün iyi bir gündesiniz ve güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ortak ya da partnerle ise bazı konularda çatışabilirsiniz.

  AKREP BURCU (9 NİSAN 2022)

  Sevgili Akrep; eğitim, yurt dışı, seyahat, hukuk konularıyla ilgilenebilirsiniz ve aşktan yana şanslısınız. Sağlığınıza ise dikkat etmelisiniz baş ağrısı, kanama gibi rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz.

  YAY BURCU (9 NİSAN 2022)

  Sevgili Yay; maddi kaynaklarınızla ilgili olumlu şans ve fırsatlarınız var. Ev ya da ailenizden gelebilecek fırsatları kaçırmayın. Aşk, flört, çocuk ya da hobinizle ilgili ise bazı sorunlar yaşanabilir.

  OĞLAK BURCU (9 NİSAN 2022)

  Sevgili Oğlak; partner ya da ortakla bugün güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aile içi bazı durumlar sorunlara yol açabilir.

  KOVA BURCU (9 NİSAN 2022)

  Sevgili Kova; çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlar, evcil hayvanlarınızla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ayrıca maddi kayaklarınızı bereketlendirecek fırsatlarınız var kaçırmayın. İletişimde ise dikkatli olmalısınız.

  BALIK BURCU (9 NİSAN 2022)

  Sevgili Balık; aşk, flört, çocuk ya da hobinizle ilgili güzel bir gün geçirebilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili ise fazla harcama yapabilirsiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz