9 Temmuz 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

0

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 9 Temmuz 2022 Cumartesi gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. İşte 9 Temmuz 2022 günlük burç yorumları…

Bugün gökyüzünde gerçekleşen Merkür ile Jüpiter arasındaki gergin açı bizleri pazar gününe kadar etkisi altında tutacak ve bizleri geleceğimizi sorgulamaya itecek. Gelecek için planlar yaparken, detaylarda boğulma riskinin de bulunduğunu belirtmeliyim. Bir konuya tam anlamıyla konsantre olmak her zamankinden daha zor olacaktır. Ayrıca bugün etrafınızdaki kişilerin sözlerine çok itibar etmeyin hele ki verilen sözlerin havada kalma ihtimali çok yüksek. Benden uyarması.

KOÇ BURCU (9 TEMMUZ 2022) *

Bugün güne gelecekle ilgili yeni kararlar alarak başlayacaksınız. Sabah saatlerinde tartışmalara açıksınız. Çok çabuk öfkelenebilir kırıcı olabilirsiniz. Akşama doğru sakinleşeceksiniz. Aşk hayatınıza dikkat!

BOĞA BURCU (9 TEMMUZ 2022) *

Bugün maddi konular gündeminiz olacak. Sıkıntılı bir konuda beklediğiniz sonuca ulaşacaksınız ve bu durum sizi rahatlatacak. Partnerinizle kısa bir seyahat size iyi gelecek.

İKİZLER BURCU (9 TEMMUZ 2022) *

Bugün güne oldukça neşeli ve hareketli başlayacaksınız. Gün içinde ufak tefek sağlık sorunları yaşamanız muhtemel. Akşam saatlerinde sevdiklerinizle keyifli zamanlar geçireceksiniz.

YENGEÇ BURCU (9 TEMMUZ 2022) *

Bugün özellikle ailevi konular gündeminizde olacak. İkilemde kaldığınız bir meselede iç sesinize güvenmeniz sizi doğru yola yönlendirecektir. Akşam saatlerinde oldukça rahatlayacak keyifli vakit geçireceksiniz.

ASLAN BURCU (9 TEMMUZ 2022) *

Bu sabah tartışmalara oldukça açıksınız. Gereksiz polemiklerden uzak durmanızda fayda var. Partnerinizle kısa bir seyahat planı yapabilirsiniz onu mutlu etmek için güzel bir zaman.

BAŞAK BURCU (9 TEMMUZ 2022) *

Bugün Güne oldukça enerjik başlayacaksınız. Öğlen saatleri bir takım kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. İç sesinize güvenin. Akşam saatleri ailenizle keyifli zamanlar geçireceksiniz.

TERAZİ BURCU (9 TEMMUZ 2022) *

Bugün Sabah saatlerinde gergin tavrınız çevrenizdekileri rahatsız edebilir. Özellikle ikili ilişkilerinize dikkat! Partnerinizle ilgili beklemediğiniz bir haber alabilirsiniz ve bu durum biraz canınızı sıkabilir.

AKREP BURCU (9 TEMMUZ 2022) *

Bugün Güne muhtemelen uzun süredir beklediğiniz güzel bir haberle başlayacaksınız. Sevdiklerinizle beraber kısa süreli tatil planları yapabilir keyifli saatler geçirebilirsiniz.

YAY BURCU (9 TEMMUZ 2022) *

Bugün hayatınıza yeni bir heyecan katmak isteyebilir bununla ilgili adımlar atabilirsiniz. Yurt dışı konusunda oldukça isteklisiniz. Bu bir eğitim, iş ya da yerleşmek şeklinde olabilir.

OĞLAK BURCU (9 TEMMUZ 2022) *

Bugün sosyal hayatınız oldukça hareketli olacak. Yeni inanlarla tanışacak belki de kendinizi onlarla bir seyahat planının içinde bulacaksınız.

KOVA BURCU (9 TEMMUZ 2022) *

Bugün arkadaşlarınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Yepyeni insanlarla tanışabilir birtakım sosyal faaliyetlerde yer alabilirsiniz.

BALIK BURCU (9 TEMMUZ 2022) *

Bugün Güne oldukça neşeli başlayacaksınız ve gün boyu enerjiniz hiç düşmeyecek. Partnerinizle beraber oldukça keyifli vakit geçireceksiniz. İlişkisi olmayan Balıklar için sürpriz biri olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here