Ana Sayfa Güzellik A’dan Z’ye aydınlık

A’dan Z’ye aydınlık

Maskeden toniğe, gündüz bakımından geceye tüm ürünlerinizin aydınlatıcı etki içermesi, hem cilt tonunun düzenlenmesine hem de ışıl ışıl bir cilde sahip olmanıza yardımcı oluyor.

Hazırlayan: Deran Çetinsaraç

Hassas bölgelere özel
Bioderma’nın yeni kremi; hassas, özel bölgelerde ve eklemlerde görülen kararmaların azaltılmasına, cildi aydınlatarak cilt tonunu eşitlemeye yardımcı oluyor. Pigmentbio Sensitive Areas krem; diz, dirsek, koltuk altı, uyluk ve kasık gibi bölgelerde kullanılıyor. Etkin formülü sayesinde lekelerin oluşumuna karşı etki gösteriyor.

Fiyatı: 149,50 TL

Gece bakımı için krem
Yellow Cream, güçlü içeriği sayesinde cildin lekelerden kurtulmasına yardımcı oluyor. Paraben ve koku verici maddeler içermeyen krem; kojik asit, glikolik asit, salisilik asit, arbutin, morus alba ve yüksek konsantrasyonda pigment giderici içerik maddeleri sayesinde ciltte yenilenme gerçekleştiriyor.

Fiyatı: 279,87 TL

Gündüz bakımı için serum
Skin Ceuticals’ın cilt görünümünü düzeltici yüksek etkili bakım serumu, içeriği ile yeni leke oluşumunu önleyerek, mevcut leke görünümünde düzelme sağlıyor. İnatçı leke görünümünde, cilt tonu eşitsizliğinde ve akne sonrası oluşan leke izlerine karşı düzeltici etkisi bulunuyor.

Fiyatı: 621 TL

Ölü hücreler için maske
Murad’ın cilt lekelerine karşı C vitaminli aydınlatıcı maskesi; içerdiği glikolik asit, Hint inciri özleri ve zengin antioksidanlar ile tek kullanımda cildi aydınlatmaya yardımcı oluyor. Glikolik asit ile cildi nazikçe soyarak ölü hücrelerden arındırmayı destekliyor. Ürünü uygularken hafif bir karıncalanma hissedebilirsiniz; bu normal bir durum.

Fiyatı: 770 TL

Aydınlatma etkili tonik
Dermoskin Be Bright aydınlatıcı tonik, cildin aydınlanmasına, renk tonunun düzenlenmesine, kendisinden sonra kullanılacak kremlerin emilimini arttırmak için cildi temizlemeye ve pH’ını ayarlamaya yardımcı oluyor. Su bazlı olan tonik, alkol ve parfüm içermiyor.

Fiyatı: 65 TL

Makyaj için baz
Turunçgiller ve doğal yağlardan oluşan Kiko Milano’nun makyaj bazı, doğanın canlandırıcı ve besleyici etkilerini bir araya getiriyor. Yüzünüzün tamamına bu ürünü uygulayarak makyaj için mükemmel ve hafif bir baz elde edebilirsiniz. Işığı yayıcı etkisi sayesinde, cildiniz anında canlanarak doğal bir parlaklığa kavuşuyor.

Fiyatı: 129,99 TL

Ölü hücrelerden arınmak için peeling
Origins’in Never a Dull Moment aydınlatıcı peeling’i, cildi anında aydınlatmaya ve ölü deriden arındırarak doğal ışıltısını arttırmaya yardımcı oluyor. Cildin bariyerini korumasıyla bilinen mango ve cilt yüzeyindeki hücreleri nazikçe serbest bırakan papaya meyvesi içeriyor.

Fiyatı: 269 TL

Makyaj temizlemek için su
Hem cilt temizleyici hem de makyaj çıkarıcı olarak kullanılabilen Dermaction aydınlatıcı temizleme suyu, içerdiği laktik asit ile cildi aydınlatarak daha canlı bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor.

Fiyatı: 79,95 TL

Yağlı ciltler için temizleyici
DDF’in yağlı ciltler için leke açıcı temizleyicisi, yaşlanma ve yıpranmadan oluşan lekelenmelerin görünümünde ciddi oranda azalmaya yardımcı oluyor. Bitkisel etken maddelerle zenginleştirilmiş jel formunda olan temizleyici, pürüzsüz ve daha canlı bir cilt oluşumuna destek veriyor.

Fiyatı: 197 TL

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here