Elifliastroloji Karma ve Spiritüel Astrolog


Ana Sayfa Burçlar ve Astroloji Akrep Burcu’ndaki şifalı dolunay (7 Mayıs 2020)

Akrep Burcu’ndaki şifalı dolunay (7 Mayıs 2020)

Akrep Burcu’nun 17 derecesinde gerçekleşecek olan dolunay ve anın haritasında yükselen Başak Burcu olacaktır, bu da bize sağlık konularının gündemde olduğunu Ay’ın ve Neptün’ün olumlu açılarının desteğiyle Korona ile ilgili yeni adımlar atılabileceğini Jüpiter ve Plüton’un desteğiyle de bu adımların atılmasıyla değişim ve dönüşümün başladığını gösterir.

7 MAYIS DOLUNAY SAAT KAÇTA GERÇEKLEŞECEK? *

Dolunay 07 Mayıs Perşembe günü saat 12:45 de Akrep Burcunun 17 derecesinde gerçekleşecektir.

‘KÜLLERİMİZDEN DOĞACAĞIZ’ *

Bu dolunay Akrep Burcu’nun doğası gereği şifalanacağımız, küllerimizden yeniden doğacağımızı işaret ediyor.

Ayrıca Mayıs’ın ikinci haftasından sonra kısıtlanmalarından azalacağının müjdesini veriyor…

Akrep Burcu; şifayı, ölerek doğmayı, borçları, dışardan beklediğimiz para kaynaklarını, kredileri, yeraltı kaynaklarını, yeraltı dünyasını, dedektifliği, sırları, gizemi ve sezgileri temsil eder.

‘SEVDİKLERİNİZLE SORUN YAŞAMAYIN’ *

Neptün’ün de olumlu açılarıyla hislerimiz güçlenecek ve rüyalarımız çok daha derinleşerek mesaj verecektir. Ancak dolunay günü Ay, Merkür karşıtlığı olduğundan düşüncelerde bir karışıklık ve ifade zorluğu çekilebilir o yüzden lütfen mümkün olduğu kadar kendinizi kısa ve öz cümlelerle ifade edin ki sevdiklerinizle sorun yaşamayın.

Ay’ın sabit bir burçta olması duygu ve düşüncelerde daha katı esneklik göstermeyen bir tavır sergileyeceğimizi işaret etsede fazla direnç göstermemenizi tavsiye ederim keza bu dönem ağlama krizleri artabilir ve daha melankolik bir ruh haline girebilirsiniz.

‘GİZLEDİKLERİNİZ AÇIĞA ÇIKABİLİR’ *

Akrep Burcu’nun dedektif ruhuyla kişilerde olayları deşme derinlemesine araştırma hisleri artabilir ve araştırarak sizden gizlenenleri açığa çıkartabilir ancak gizledikleriniz de açığa çıkartılabilir dikkatli olun.

Gene bu dönemde medyatik kişilerle ilgili bazı olaylar özellikle cinsellik içeren konuların açığa çıkabilir.

Ekonomik olaraksa ülke genelinde kişisel veya ticari borçlara yapılandırma yapılabilir, kredi verilebilir veya yeni vergilerde iyileştirme yapılabilir ya da yeni bir vergi sistemi getirilebilir. Dünya genelinde petrol rezervleri gündeme gelebilir, petrol ile ilgili kriz yaşanabilir ve bu da dövizin çıkmasına sebebiyet verebilir.

AKREP BURCU RAHATSIZLIKLARINA DİKKAT! *

Sağlık olarak genital bölgenize, üreme organlarınıza ve yumurtalıklarınıza dikkat edin. Akrep Burcu rahatsızlıklarıdır nüksedebilir.

Sözün özü şifalı bir dolunay, kişisel olarak da bitirmek istediklerinizi bitirin, tamamlanması gereken işlerinizi tamamlayın ve hem ruhunuzu hem bedeninizi arındırın çünkü bu dolunay şifa dağıtıyor.

Bütünün en yüksek hayrına olmasını dilerim…

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here