Ana Sayfa Haber Ali Sürmeli’nin sağlık durumu nasıl? Hastane açıklama yaptı

Ali Sürmeli’nin sağlık durumu nasıl? Hastane açıklama yaptı

Ünlü oyuncu Ali Sürmeli’nin beyin kanaması geçirdiği haberleri üzerine son sağlık durumu merak ediliyordu. Peki, Ali Sürmeli’nin sağlık durumu nasıl? Acıbadem Kadıköy Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Ferda Çağavi, Ali Sürmeli’nin sağlık durumuna ilişkin yazılı açıklama yaptı.

ALİ SÜRMELİ’NİN SAĞLIK DURUMU NASIL? *

Yüksek tansiyona bağlı beyin kanaması nedeniyle ameliyat edilen tiyatro sanatçısı Ali Sürmeli’nin, bilincinin açık ve genel durumunun iyi olduğu bildirildi.

Acıbadem Kadıköy Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Ferda Çağavi, Ali Sürmeli’nin sağlık durumuna ilişkin yazılı açıklama yaptı.

Sürmeli’nin 27 Eylül Pazar günü, kusma ve hıçkırık şikayetiyle acil servise başvurduğunu belirten Çağevi, şu bilgileri verdi:

‘FELÇ GEÇİRMEDİ’ *

“Yaptığımız tetkiklerinde beynin sağ ön tarafında yüksek tansiyona bağlı kanama tespit edildi ve aynı gün ameliyata alındı. Ameliyat sonrası yoğun bakım servisinde takip ve tedavisine devam ediliyor. Şu anda genel durumu iyi ve bilinci açıktır, felç geçirmemiştir. Kendisine acil şifalar diliyoruz.”

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here