Diğer
  Ana SayfaGüzellikAnında güzellik için

  Anında güzellik için

  -

  Kırışıklıklarınız yok olsun, dudaklarınız dolgunlaşsın ve cildiniz bir anda sıkılaşsın… Acaba size gereken bir sihirli değnek mi? Hayır, yeni bakım kremleri bütün bunları yapabiliyor ve hızlarıyla bizi gerçekten şaşırtıyorlar. Hangi kremin nasıl etki ettiğini ve ünlü manken Tülin Şahin’in bu konudaki sırlarını merak ediyorsanız bu habere bir göz atın.

  Bu ay kapak konumuz “anında gençlik ve güzellik veren ürünler”, kapak mankenimiz ise Tülin Şahin’di. Tülin, güzellik sırlarını anlattığı, yeni kitabı “Sırlar”la gündemde . Bu nedenle haberin sadece fotoğraflarına değil içeriğine de katkıda bulundu ve anında güzelleşmek için uyguladığı bazı sırlarını bizlerle paylaştı.

  Evet, zaman hızla akıp gidiyor ve bizler pek çok şeye aynı anda yetişmek zorunda kalıyoruz. Özellikle de yoğun bir iş hayatımız oldukça. Her zaman güzel ve bakımlı olmak en büyük hedeflerimizden. Kısa bir zaman öncesine kadar kozmetiklerle güzelleşmek söz konusu olunca aklımıza makyaj malzemeleri ve bakım kremleri geliyordu.

  Makyaj malzemeleri hepimizin bildiği gibi yüzümüze renk vererek güzelliğimize katkıda bulunuyor, bakım kremleriyse daha uzun vadede etki ediyor ve cildimizi güzelleştiriyor, gençleştiriyor. Oysa şimdi, yepyeni bir ürün grubu var. Bunlar aslında bakım ürünleri; krem, serum, maske ya da losyon şeklinde sunuluyorlar. Ama makyaj ürünleri gibi anında etki ediyor ve bizi anında güzelleştiriyorlar. Aralarında kırışıkları gideren, cildi geren ve dudakları dolgunlaştıranlar var! Bu arada birçok ünlü sanatçının da bu ürünleri çoktan keşfettiğini ve çantalarından eksik etmediklerini de söyleyelim…

     CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz