Diğer
  Ana SayfaYaşamAntalya’da sağlıklı yaşam festivali

  Antalya’da sağlıklı yaşam festivali

  -

  Body&Mind Festivali, mutlu ve sağlıklı yaşam konusunda uzmanlaşmış dünyaca ünlü eğitmenleri Antalya’da bir araya getirdi.

  Ünlü pilates hocası Ebru Şallı, zumba eğitmeni Didem Zeybek, dövüş sanatı ile yogayı birleştiren budokon ve animal yoga ile Ateş Bağdaş, fitness ve Street dance uzmanı Mine Yılmazbilek ve Rusya ile Almanya’dan birçok yabancı eğitmenin katılımıyla Rixos Sungate’de düzenlenen Body & Mind Festivali yoğun ilgi gördü.

  Tatilde de spora devam
  Body & Mind Festivali kapsamında Ebru Şallı pilates, Didem Zeybek zumba, Erdal Yurdakul kangoo jump, Nataly Kolesnikova stretching ve port de bras, Eugeniy Chausov aerobik ve step, Elizaveta Garitcyna ise power training eğitimleri verdi. Rixos Sungate, yaz sezonu boyunca da ağırlayacağı uluslararası eğitmenlerle tatilde spordan ve sağlıklı yaşamdan vazgeçemeyenlere hizmet vermeye devam edecek. Pierre Amman, Marc Oliver Kluike, Sergey Oleynikov, Grigory Churkaev, Vladimir Snezhik, Sigita Bausyte, Alexey Vasilenko, Paul Mavi tarafından 2004 yılında yaratılan ve 2012 yılından beri tüm dünyada populer olan Bokwa ve birbirinden farklı eğlenceli spor etkinliklerine ev sahipliği yapacak.

  - Advertisement -  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz