Karma ve Spiritüel Astrolog Elifliastroloji

  Aralık ayında bizleri neler bekliyor? İşte Aralık ayı astroloji yorumu

  Geldik zorlu 2020’nin son ayına ve tabiki 2020 kendisine yakışanı yapacak. Son vuruşunu 14 Aralık “Güneş Tutulması” ve 21 Aralık “Sahipkıran” ile tamamlayacak! Üstelik tutulmanın etkileri iki buçuk sene olurken, Sahipkıran yeni bir çağı açacak. Peki, Aralık ayında bizleri neler bekliyor? İşte Karma Astrolog Elif Bozkurter’den Aralık ayı astroloji yorumu…

  ARALIK 2020 AYLIK ASTROLOJİ YORUMU *

  Neyse ki çok uzun bir aradan sonra gökyüzünde Uranüs dışında tek bir Retro gezegen yok ve başımızın belası Mars Retrosu biteli 15 gün oldu. Bence bu bile sevinmek için yeterli bir sebep. 2 Aralık itibariyle Merkür’ünde Yay burcuna geçmesiyle gökyüzünde güzel bir hareketlenme, neşelenme, eğlenme ve sınır tanımayan coşkulu bir enerji hakim olmaya başlıyor!

  Güneş, Mars ve Merkür arasındaki üçgen açı adeta içimizi kıpır kıpır yapıyor ve herkes yeni yıl heyecanı ve mutluluğu ile üzerimize 1 yıldır çöken kabuslardan arınmak istercesine hareketleniyor! Üstelik bu üçlüye daha sonra Venüs’te eşlik edecek..

  2-3-4 ARALIK AŞK VE SEVGİ DAĞITIYOR

  2/3/4 Aralık günleri aşk ve sevgiden yana adeta şans dağıtıyor.

  Ay, Venüs ve Neptün arasındaki üçgen açı duygularda derinlik, hassasiyet, romantizm ve spiritüel güç veriyor yeryüzüne.

  Ancak Venüs Akrep enerjisinin gölge yönünü çalıştırmayın. Yani paranoya derecesinde karşınızdaki kişiye güvensizlik hissi yüklemeyin ve kıskançlık krizlerine girmeyin.

  Özellikle 3 Aralık muhteşem enerjiler altında! Sabah saat 10:00/13:00 arasında Ay Sirius kavuşumu, aşk gezegeni Venüs’le harika bir açı akşam üstü 18:00/20:00 saatleri arasında ise Ay ve Neptün arasında güzel bir açı var. Dolayısıyla romantik plan yapmak isteyenler bugünü değerlendirebilir, meditasyon yapılabilir, ritüel yapılabilir, tüm spiritüel çalışmalar için uygun bir zaman dilimidir ve mesajcı rüyalar görülebilir.

  14 ARALIK’TA HİPER GÜNEŞ TUTULMASI

  14 Aralık saat 19:16’da Yay Burcunun 23 derecesinde “Hiper Güneş Tutulması” gerçekleşecektir. Hiper Tutulma; tutulma serilerinin içinde en güçlü olanıdır dolayısıyla etkileri de güçlü olacaktır.

  Bu tutulma neticesinde Covid sayılarında ciddi bir artış, sağlık sektörüyle ve personeliyle ilgi yeni kararlar, hizmet sektörü, belediyeler (kamu alanları) gündem konusu olabilir.

  Hukuksal alanda ve üniversitelerle ilgili yeni bir dönem başlarken din konularında dünya üzerinde reformist hareketler veya din sebepli terör olayları başlayabilir.

  Tutulmanın etkileri ortalama 1 ay önce başlayacak ve 2 yıl kadar sürecektir.

  14 Aralık’tan sonra dolar tekrar yükselişe geçebilir.

  Ayrıca Türkiye de orta seviyeli, dünyanın bazı bölgelerinde özellikle Güney Amerika taraflarında güçlü doğal afetler, deprem, fırtına veya sel oluşabilir. Tutulmadan en çok Yay, Balık, Başak ve İkizler burçları etkilenecektir.

  Aralık ayı astroloji

  20 YILDA BİR GERÇEKLEŞEN ‘SAHİPKIRAN’ *

  21 Aralık günü ise yeni bir devir açılıyor!

  20 yılda bir gerçekleşen Satürn & Jüpiter’in Kova Burcunda kavuşumuyla “Sahipkıran” gerçekleşecektir.

  Sahipkıran olan yılda çok önemli insanlar doğar o bebeklerin arasından ileriki yılların liderleri, komutanları, misyonerleri çıkacaktır.

  Tarihte birçok padişah, Timur, Atatürk ve hatta Hz.Muhammed’in dahi Sahipkıranda doğdukları söylenilir.

  615 sene sonra Kova burcunda gerçekleşecek olan “Sahipkıran “ Kova çağının ayak sesleridir! Teknolojinin, astrolojinin, halkların özgürlüklerinin, devrimlerin, reformların, uzay çağının, havacılığın ne kadar fazla gelişeceğine inanamayacaksınız.

  Her şeyin dijital ortamlarda yapılacağı, insan gücünün azalacağı, dijital paranın iyice hayatlarımıza gireceği, değişik teknolojik aletlerin üretileceği ve hatta pilotsuz uçakların dahi yapılacağı bir çağın başlangıcı olacaktır.

  Ayrıca “Sahipkıran “ile Satürn ve Jüpiter Oğlak burcundan çıkıp Kova burcuna geçeceği için genel anlamda kollektifte rahat bir nefes alacaktır. Sahipkıran hangi evinizde gerçekleşiyorsa o evin konularıyla ilgi hayatınızda güçlü değişimler ve güçlenmeler olabilir. Sahipkıranın en şanslıları Kova, İkizler ve Terazi burçları olurken Koç, Yay, Aslan burçlarının da şansı yaver gidecek!

  Yazımın başında da belirttiğim gibi aksiyonu bol ama ilerki yıllara damga vuracak bir Aralık yaşayacağız.

  25 Aralık günü Merkür ve Uranüs arasında güzel bir açı oluşacak ani güzel ve kalıcı haberler alabilir, içinizden geçenleri bir kağıda yazıp Uranüs’ün sürpriz ve ansızın gelen enerjisiyle dileklerinizi evrene yollayabilirsiniz.

  30 ARALIK YENGEÇ BURCU’NDA DOLUNAY

  Yılın son görsel olayı 30 Aralık sabah saat 06:28 de Yengeç Burcu’nda gerçekleşecek olan Dolunay olacaktır.

  Dolunaylar bırakma, bitirme, sonlanma enerjisidir öncelikle yeni bir yıla başlamadan tüm negatif enerjilerden kurtulup kendinizi sıfırlayın bunun için, meditasyonla arınıp olumlamalarla bilinçaltınızı güçlendirmenizi tavsiye ederim.

  Yengeç Dolunayının esas konusu bankalar, ödemeler, vergi sistemi, borçlanmalar, sigorta sistemi olacaktır. Yılın sonuna doğru ekonomi ciddi dar boğaza girebilir şimdiden bütçenizi ona göre ayarlayın derim ben..

  Ayrıca gayrimenkul, ev alım&satımı, taşınmalar da gündeminizde olabilir. Yengeç aile ve yönetici gezegeni olan Ay anne demektir. Bu süreçte koruma, kollama, besleme güdüleriniz yükselebilir ve çoğunuz ailenizle keyifli vakit geçirme isteğinde olabilirsiniz. Gerçi Yeni Yıla bir gün kala bir çoğumuz içinde bulunduğumuz Covid-19 şartlarını da düşündüğümüzde evlerde ailelerimizle vakit geçiyor olacağız.

  Tutulmadan en çok Yengeç, Oğlak, Terazi ve Koç burçları etki alacaktır.

  Evet sevgili dostlar çok zor bir yılı noktalıyor ve yenisine, yeniliklere “Merhaba” diyoruz.

  Tüm hayallerinizin gerçekleşeceği, umutların yeşereceği, dileklerinizin kabul olacağı, kadınların-çocukların-hayvanların şiddet görmeyeceği, tüm insanlığın tekrar sağlığına kavuşacağı, tüm dünyanın barış içinde olacağı sağlık, mutluluk, bolluk ve bereketin hayatınıza akacağı, aşk ve şifayla muhteşem bir Yeni Yıl diliyorum her birinize…

  Yeni Yılda, yeni yazılarda buluşmak niyetiyle herkesin ve bütünün en yüksek hayrına olmasını diliyorum!

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI

  YORUM YAZIN

  Please enter your comment!
  Please enter your name here