Diğer
  Ana SayfaAktüelATLAS ''FISTIĞIMIZ BOL OLSUN'' HASAT GEZİSİ

  ATLAS ”FISTIĞIMIZ BOL OLSUN” HASAT GEZİSİ

  -

   

  En Lezzetli Keşif
  Atlas, okurlarıyla birlikte yeni bir keşif turuna çıkıyor. Atlas ”Fıstığımız Bol Olsun” Hasat Gezisi, 15-16 Eylül 2012 tarihinde Gaziantep’te düzenleniyor.

  Atlas, okurlarını doğanın bir değerini daha birlikte keşfetmeye çağırıyor. Gaziantep’te gerçekleşecek Atlas ”Fıstığımız Bol Olsun” Hasat Gezisi’nde Atlasçılar bir araya gelecek. Yörenin geleneksel tarım ürünü fıstığın nasıl yetiştirildiğini, nasıl toplandığını, soframıza gelene kadar nasıl bir yolculuk yaptığını birlikte öğrenecek. Atlas ekibi, okurlar ve basın mensuplarının katılacağı fıstık hasadı gezisi 15-16 Eylül 2012 tarihinde gerçekleşecek. Etkinlik çerçevesinde kamp ve bir doğa yürüyüşü de düzenlenecek. Hasat gezisine katılacak okuyucular başvurular arasından seçilecek.

  fistik img”Fıstığımız Bol Olsun” projesi, 2010 yılında Nestlé DAMAK ve TEMA Vakfı işbirliği ile hayat buldu. Türkiye için çok önemli bir tarımsal değere sahip antepfıstığı üretiminde kalite ve verimi artırmayı, ayrıca sürdürülebilir bir üretimle bölgedeki ekonomik refaha katkı sağlamayı amaçlayan proje Gaziantep, Şanlıurfa ve Adıyaman illerini kapsıyor. Proje hakkında detaylı bilgiyi www.fistigimizbololsun.com adresinden edinebilir, ”fistigimizbololsun” Facebook sayfasına üye olarak projeyi daha yakından takip edebilirsiniz.

  Atlas ”Fıstığımız Bol Olsun” Hasat Gezisi hakkında bilgi almak için: www.kesfetmekicinbak.com
  Hasat gezisine katılmak isteyenler için: [email protected]  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz