Karma Astrolog Elif Bozkurter

  Ay Oğlak burcunda: Kızılca kıyamet kopacak! İşte bu hafta yaşanacaklar

  Ay Yay burcunda son derecelere ilerliyor. Akşam üstü saatlerinde Ay Oğlak burcu geçişi gerçekleşecek ve gökyüzünde kızılca kıyamet kopmaya başlayacak! Peki, ay Oğlak burcunda olduğunda bizi neler bekliyor? Önümüzde günlerde neler yaşayacağız? Karma Astrolog Elif Bozkurter yorumluyor…

  AY OĞLAK BURCUNDA! ETKİLERİ NE OLACAK? *

  Akşamüstü Ay&Venüs kavuşumu var ama tabii ki Venüs rahat etmediği Oğlakta olduğundan aşk kelebekleri değil de partnerinizle daha sorumluluk almanızı isteyen fakat kalıcı çözümlere ulaşabileceğiniz bir sürece gireceksiniz. Mars&Venüs açıları güzel bunu iyi değerlendirin.

  Bugün ayrıca Merkür&Jüpiter kavuşumu var keyifli haberler alabilirsiniz ancak büyük büyük laflar edip tutamayacağınız sözler vermeyin çünkü Jüpiter sizi bu noktada abartıya yöneltecektir.

  KAVGA, KIYAMET, PROTESTO, BAŞKALDIRI *

  11&15 Ocak tarihleri arası Mars&Satürn karesi çok aktif. İki kötücül aktifken ne yorum yapayım bilemedim ama işte siz düşünün kavga, kıyamet, protesto, başkaldırı, savaş eğilimi hareketler, patlama, yangın v.b… Sizleri korkutmak istemem ama sevgili dostlar bu hafta çok zor Çarşamba günü gerçekleşecek.

  ay oğlak burcundaYeni Ay’da çok sert etkilere sahip. Yeni Ay yazım da hepsini detaylı anlatacağım. Durun daha bitmedi tam Satürn&Mars karesi biterken 15&18 Ocak tarihleri arasında Jüpiter&Uranüs karesi gerçekleşecek! İşte bu noktada çarşı pazar karışabilir..

  Dini yerlerde sorunlar, din terörü, adalet kavgası gene üniversitelerde sorunlu bir süreç.
  Abartılı ve dengesiz hareketler neticesinde gerilen ilişkiler, büyük protestolar, tarım, emlak, havayolu elektrik, sektörlerinde bazı sıkıntılı durumlar oluşabilir ayrıca para piyasalarında ani iniş&çıkışlar, dalgalanmalar ve maalesef uçak kazası, büyük elektrik kesintileri, büyük doğa olayları (yağış,kasırga) ve deprem olasılığı oluşabilir şimdiden uyarmakta fayda var!
  Marmara’yla ilgili lütfen endişe duymayın ben yer belirtmiyorum çünkü bunlar sadece olasılık.

  Sıkı takipçilerim bilirler Astro Not’ta sadece hap bilgi veririm ama bu biraz haftalık hatta 10 günlük yorum oldu. Çünkü zor bir süreç ve sizleri bilgilendirmek bizlerin görevi. Sağlık olarak kemik ağrıları, romatizma sorunları ve diş ağrıları nüks edebilir.

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI

  YORUM YAZIN

  Please enter your comment!
  Please enter your name here