Diğer
  Ana SayfaBebekbaby&kids Alışveriş

  baby&kids Alışveriş

  -

  Mışıl mışıl uyusun
  Çocuğunuz uykuda bile en sevdiği çizgi film kahramanından ayrılmak istemiyorsa İşbir Yatak’ın Looney Tunes karakterli yataklarında yatmaktan büyük keyif alacak. İşbir’in çocuklara özel yeni koleksiyonunda, kız çocukları için Tweety, erkek çocukları için ise Tazmanya Canavarı, Bugs Bunny, Duffy Duck ve Sylvester karakterleri kullanıldı. Toz-mite, mantar ve bakteri oluşumunu önleyen bir teknolojiyle üretilen saten kumaş kaplı bebek yorganı ve yastığı ise çocukların rahatlığı yanında sağlığını da ön planda tutmayı amaçlıyor.

  ekim-2012-bebek-8-resim-2Miniğinizi bir ‘tık’la sevindirin
  Bazen iş yoğunluğu bazen de hesaplı alışverişi kısa zamanda yapma isteği online alışverişi cazip hale getiriyor. Son yıllarda ise özellikle anne adayları, anneler, bebekler ve çocukların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik alışveriş siteleri dikkat çekiyor. Butikbebe.com da bu sitelerden biri. Ünlü markaların ürünlerini ayrıcalıklı kampanyalarla sunan sitede, ücretsiz üyelikle alışveriş yapılıyor. Sitede 0-8 yaş arası çocukların tüm ihtiyaçlarını, anne adayları için birçok alternatifi, ev için gerekli olan her türlü ürünü ve erkeklere özel ürünleri bulmak mümkün. Daha fazla bilgi için www.butikbebe.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

  Şimdi okullu olduk
  Doğa Koleji, ‘Çocuk Üniversitesi Anaokulları’ programını başlattı. Bu program, üniversite anlayışının temel modüllerinden yola çıkarak oluşturulurken öncelikle öğrencilerin ilgi duydukları alanlar belirleniyor. Değişen eğitim sistemi 4+4+4’e paralel olarak yeni oluşturulan eğitim programıyla, öğrenme merakının yitirilmediği, bir çocuğun neler yapabildiğinin görüldüğü bir eğitim modeli uygulanması amaçlanıyor. Bu programla öğrencilerin küçük yaşlardan itibaren yabancı bir dil öğrenmesi de hedefleniyor.

  ekim-2012-bebek-8-resim-3Anne kucağı gibi
  Tiny Love’ın ‘3’ü Bir Arada Ana Kucağı’ bebeğin beslenme, uyku ve oyun aktivitelerini keyifli ve tek bir alanda gerçekleştirmesine yardımcı oluyor. Bu ana kucağı yarı yatma ve sallanma pozisyonunda dokuz değişik sakinleştirici melodi çalarken dönence ve sallanan oyuncaklar bebeğin eğlenmesini amaçlıyor. Oturma pozisyonunda ise bebeğiniz çevresini gözlemlerken yemeğini de yiyebiliyor.

  - Advertisement -

  ekim-2012-bebek-8-resim-5Kitapların dünyasına yolculuk
  İyi Cüceler çocuk kitapçısı, çocukların ve yetişkinlerin, çocuk gelişimine uygun kitap, oyun, oyuncak ve etkinliklere erişimini sağlamayı amaçlıyor. 0-14 yaş grubuna yönelik hikaye kitapları, romanlar, kaynak kitaplar, beceri geliştirici kitaplar, çizgi romanlar ve yabancı dilde kitapları bu kitabevinde bulmak mümkün.

  ekim-2012-bebek-8-resim-4Her daim şık
  Carter’s & OshKosh B’gosh rengarenk koleksiyonları ile artık Türkiye’de de bebek ve çocuk giyiminin vazgeçilmezi olmayı amaçlıyor. 0 – 12 yaş arası küçüklere modeller sunan marka, Alsancak ve Bornova Kids Mall AVM, İstanbul’da Metrocity AVM, Capitol AVM, Göktürk, çok yakında Armada ve Ankara’da Panorama AVM şubelerinde satışa sunulacak. Daha fazla bilgi için www.gami.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

  ekim-2012-bebek-8-resim-6Onun cildine zarar gelmesin
  Avon’un bebekler için özel olarak geliştirdiği Avon Baby Bebek Ürünleri Serisi’nde banyo ürünlerinden nemlendiriciye birçok seçenek bulunuyor. Avon Baby banyo ve vücut ürünlerinin içeriği aloe, papatya ve E vitamini içeriyor. Ürün portföyü içerisinde, ferahlık veren, günlük kullanım için uygun göz yakmayan saç ve vücut şampuanı, göz yakmayan şampuan, nemlendirici losyon, ferahlatıcı yağ, ferahlatıcı ve koruyucu pişik kremi ve yumuşatıcı, aynı zamanda ferahlatıcı mendil bulunuyor.

  Formsante Dergisi Ekim 2012 Sayısı, Bebek Eki  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz