Diğer
  Ana SayfaEditördenBağışıklık sisteminizi ihmal etmeyin!

  Bağışıklık sisteminizi ihmal etmeyin!

  -

  Ruken Akbay GürtaşBu ay, diyet ve spor yaparken aynı zamanda bağışıklık sistemimizi korumaya da özen göstermeliyiz. Sağlıksız diyetler ile kararında yapılmayan spor, bağışıklık sisteminin zayıflamasına yol açıyor. Özellikle mikropların hızla yayıldığı kasım ayında grip başta olmak üzere yaygın kış hastalıklarından korunmak için özel bir çaba harcamamız gerekiyor. İşte bu yüzden diyet programımızı bu ay bağışıklık sistemini güçlendiren aynı zamanda kilo kaybetmeyi de sağlayan bir liste ile şekillendirdik. Ayrıntıları sayfa 48’de yer alıyor, uygulaması ise size kalıyor.
  Her yaşın güzellik ve estetik sorunu ayrı. Her yaşa hitap eden dermokozmetik ve estetik uygulamalar da farklı. Sizin yaşınız hangi uygulamalara ihtiyaç duyuyor merak ediyorsanız sayfa 44’te bulabilirsiniz.
  Doğal güzellik ve sağlık arayışında olan biz formsanté kadınları için en büyük hazine ‘doğa’nın kendisi oluyor. Onun sunduğu sayısız seçenekler sayfa 86’da sizi bekliyor.
  Kasım ayı yağmurların ve toprak kokusunun en fazla kendini hissettirdiği aylardan. Bu ayın değerini bilmeli, açık havada bol bol yürüyüş yapmalısınız…

  Formsanté Kasım 2012 Sayısı…  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz