Ana Sayfa Güzellik Bakışlara anlam katan maskaralar

Bakışlara anlam katan maskaralar

Kiminin kısa, kiminin uzun ama seyrek kirpikleri… Üzülmeyin, hepsi için bir tavsiyemiz var. Kirpik yapınıza göre ihtiyacınız olan maskarayı bularak, her zamankinden daha anlamlı ve cazibeli bakışlara sahip olabilirsiniz. Hacim, dolgunluk ve siyahıyla büyüleyen maskaralar, en doğal makyajın bile olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Onsuz bir makyaj düşünemeyenlerdenseniz, önerilerimizi hemen incelemeye başlayın!

Hazırlayan: Elif Gürsoy

Artistry Studio NYC Koleksiyonu 3’ü 1 arada maskara 116,90 TL

Dilediğiniz kadar hacim
Bu maskarayla kirpiklerinizin ihtiyacına göre uygulama yapabiliyorsunuz. Arka kısmındaki çevrilebilen başlık sayesinde hacmi arttırıp, kirpikleri saniyeler içinde ayırıp belirginleştirebilirsiniz.

Max Factor Lash Crown maskara 39,90 TL

Kökten uca dolgunluk
Yumuşak fırçası sayesinde kirpiklerin köküne kolayca ulaşarak, kirpik çizginize yoğunluk katmanızı sağlıyor. Kendine özgü tarak ucundaki kavis şekli ile gözün en içindeki ve dışındaki kirpikleri ayırarak, belirginlik kazandırıyor.

Maybelline New York Lash Sensational kirpik güçlendirici serum 49,99 TL

Yoğun bakım
Rutin kirpik bakımı için her gün uygulayabileceğiniz Lash Sensational kirpik güçlendirici serum ile kısa sürede daha yoğun ve hacimli görünen kirpiklerin sahibi olabilirsiniz. Serum, arginin ve Provitamin B5 içeren formülü ile kirpikleri güçlendiriyor ve genel kirpik görünümünde gelişim sağlıyor.

Flormar Precious Curl Carbon Black maskara 39,99 TL

Siyah ve kıvrık
Kirpiklerine koyu siyah, ekstra yoğun ve dramatik bir görüntü kazandırmak isteyenler için ideal bir seçim olabilecek Flormar Precious Curl Carbon Black maskara, kirpikleri içeriğindeki tatlı badem yağı ile nemlendirip besliyor. Aynı zamanda bakımlı görünmelerini sağlayan maskara, simsiyah ve güçlü bir etki yaratıyor.

Physicians Formula Killer Curves maskara 64,90 TL

Hacim ve belirginlik
Kirpikleri besleyen ve güçlendiren Provitamin B5 ve kamelya tohumu yağı içeren Killer Curves maskara, kum saati görünümüne benzeyen fırça yapısıyla da kirpikleri hacimli bir görünüme kavuşturuyor. Kısa kirpiklerde de belirginlik sağlıyor.

Ivana Sert Argan Volume Blast maskara 65,90 TL

İddialı görünüm
İçeriğinde bulunan argan ve tatlı badem yağı ile kirpikleri besleyerek, uzamasına yardımcı oluyor. Kirpiklerin hacimli ve dolgun bir görünüm elde etmesini sağlayan ürün, özel fırçası sayesinde kirpikleri teker teker ayırarak kolayca sürülüyor ve topaklanma yapmıyor.

Sephora Outrageous Oversized Lashes ultra hacim maskara 59,90 TL

Maksimum etki
Kavisli ve kum saati şeklindeki fırçasıyla, kirpiklere maksimum etki ve siyahlık veren maskara, aynı zamanda kirpiklerinize farklı bir boyut ve hacim kazandırıyor.

Kiko Milano Waterflower Magic 3 in 1 Mascara 59,95 TL

Canlı ve taze
Kirpiklerinizin ihtiyacına göre şekil vermek elinizde. Waterflower Magic 3 in 1 maskara ile kirpiklerinize uzatma, kıvırma ve dolgunluk efekti verebilirsiniz. Elastik dokusu ve üç boyutlu görünümü ile kirpiklerin tüm gün canlı gözükmesini sağlıyor.

Newwell Volume maskara 29,90 TL

Hacimli bakış
Kirpiklerinin seyrekliğinden şikayet eden her kadın dolgun kirpiklere sahip olmayı ister. Sık ve kısa plastik fırça yapısı ile kısa ve seyrek onlar dahil tüm kirpik tiplerine yoğun hacim veriyor.

The Organic Pharmacy Volumizing maskara 279 TL

Takma kirpiklere veda
Derin ve etkileyici bakışlara sahip olmanızı sağlayacak The Organic Pharmacy Volumizing maskara, 21 günde uzun kirpikler vadediyor. İçeriğindeki argan, türetilmiş bitki, squalane, zerdaçal ile A, E ve C vitaminleri sayesinde kirpikleri besliyor ve hacim kazandırıyor.

Estée Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying 149 TL

Uzun ve güçlü
İki farkı fırça kılı çeşidine sahip maskara, esnek kıllar ile kirpiklerin birbirine karışıp toplanmasını önlemek için ayırıcı sert fiberler içeriyor.
Estée Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying 149 TL

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here