Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiBaşak Burcu'nda yeniay ne zaman? İşte burçlara etkileri ve yeniay ritüeli

  Başak Burcu’nda yeniay ne zaman? İşte burçlara etkileri ve yeniay ritüeli

  -

  17 Eylül Perşembe günü saat 13:00’de Başak Burcu’nun 25 derecesinde yeniay gerçekleşecek. Peki, Başak Burcu’nda yeniay bizi nasıl etkileyecek? Nelere dikkat etmemiz gerekiyor? Olumlu ve olumsuz etkilenecek burçlar hangileri? Karma ve Spritüel Astrolog Elifliastroloji Başak Burcu’nda yeniay ve etkilerini yorumluyor…

  BAŞAK BURCU’NDAKİ YENİAYDAN ETKİLENECEK BURÇLAR

  Yeniay’dan Başak, Yay, Balık ve İkizler Burcu zorlayıcı olarak etkilenirken Boğa, Oğlak, Yengeç, Akrep burçları için yeniay şans getirecek!

  BAŞAK BURCU’NDA YENİAY VE ETKİLERİ

  Başak Burcu yeniayında anın yükseleni Yay, hukuk ve din sistemi ve yurt dışı konularını işaret ederken Satürn ve Yeni Ayla aynı derecede olması kısıtlarken ileri vade de kalıcılık sağlayacak.

  Merkür ve Jüpiter’in aynı derecelerde bir birini karelemesi iletişimsel olarak sorunlara, medyada spekülatif haberlere, yolculuklarla ve çalışma düzeninle ilgili konularda kısıtlanmalara, Eylül’de açılması planlanan okulların bir süre daha uzatılma ihtimalinin olduğunu işaret ediyor. Gergin Venüs açıları para piyasalarda bir dalgalanmaya sebebiyet verebilir.

  EKONOMİK DURUM NE OLACAK?

  başak burcu'nda dolunay Ülkemizin 4. evinde ki bu “yeniay” milli değerlerimiz, toprak bütünlüğümüz, yeraltı kaynaklarımız ve zirai durumumuza dikkat çekiyor. Bu dönemde çiftçilerimizi sevindirecek bazı müjdeli haberler verilebilir. Dış ticaret ve emlak sektöründe olanlar ise sıkıntılı bir süreçten geçtikten sonra rahatlatacaklardır. Tüm ay boyunca ve yıl sonuna kadar Mars Retrosu, Plüton ve Satürn kareleri ülkeler arası anlaşmaları bozacak, savaş tam tamları çalmaya başlayacak!

  - Advertisement -

  Bu noktada özellikle Ortadoğu’yu ve Yunanistan, Fransa ile ilgili diplomatik gerginlikleri işaret etmek istiyorum. Ayrıca bazı ülkelerin liderleri suikast girişimine kadar bir çok problem yaşanabilir.

  YENİ AY RİTÜELİ NASIL YAPILIR?

  Yeni Ay’da önce ritüelinizi yapacağınız odayı iyice havalandırın, bir mum veya rahatlatıcı bir tütsü yakın ve mümkünse sirkeli bir suyla etrafı silerek alan temizliği yapın. Sevgiyle, yürekten, samimiyetle, tüm inancınızla; hakkımda en hayırlı olanı, en doğru zamanda en iyi şekilde olmasını talep ediyorum. Yaşamımı tüm bunlara, daha iyisine, en iyisine, en muhteşemine fırsatlar denizine akmaya olumlu olan ne varsa benim ve bütünün en yüksek  hayrına olması için sınırsız seçimlere kalbimi açıyorum ve niyet ediyorum şimdi diyerek yüreğinizdekileri geçenleri samimiyetle hissederek, sezgilerinizi dinleyerek yazıya dökün. Daha sonra bu kağıdı saklayın ve dilekleriniz gerçekleştiğinde kağıdı yakın veya denize atın.

  YENİ AY RİTÜELİ İÇİN NE PİŞİRİLMELİ?

  Ayrıca bu ritüeli yaptığınız gün evinizde kendinizin yapacağı mayalı bir gıda pişirmek çok faydalıdır. Bu gıdayı yaparken evinizin bolluk ve bereketinin yiyeceğin mayalandığı gibi artmasını, çoğalmasını dileyebilirsiniz.

  Herkesin ve bütünün en yüksek hayrına olmasını diliyorum…

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI

   


  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz