Diğer
  Ana SayfaHaberBavulumda neler var?

  Bavulumda neler var?

  -

  Tatile çıkarken en önemli sıkıntılardan biri de doğru tatil bavulunu hazırlayabilmek oluyor. Geride hiçbir şey bırakmamak adına hazırlanan bavulların ağzı bir türlü kapanmak bilmiyor. Biz de meslekleri gereği sürekli seyahat eden ünlü isimlerin tatil bavullarının olmazsa olmazlarını formsanté okurlarıyla paylaşmalarını istedik.

  Deniz Çakır
  Güneş kremi olmadan bavul yapmıyor
  Şu sıralar ‘Cam’ adlı tiyatro oyununda rol alan Deniz Çakır, ‘Yaprak Dökümü’ gibi uzun soluklu bir projeden sonra yeni sezon için dizilerde yer almayacağını söylüyor. Başarılı oyuncu, tatil bavulunu hazırlarken müzik dinlemeyi çok sevdiği için mp3 çalarını mutlaka yanına alıyor. Ayrıca gittiği yerlerde alerjik sorunlar yaşamamak için organik olarak hazırlanmış ilaçlarını da bavuluna ekliyor. Yüksek faktörlü güneş koruyucu kremi ise olmazsa olmazı.

  temmuz-2011-haber-resim-2Nazlı
  Kitabı eksik olmuyor
  Kral TV müzik ödüllerinde en iyi çıkış yapan sanatçı ödülünü alan Nazlı, tatile çıkarken yanına Ipod’unu, kitaplarını ve vitaminlerini alıyor. Tam bir spor düşkünü olan Nazlı gittiği yerde spor salonu yoksa diye yanına pilates bandını almayı da ihmal etmiyor. Bunların dışında genç şarkıcının bavulunda, nemlendirici, krem, saç maşası, şapka ve gözlük bulunuyor.

  temmuz-2011-haber-resim-3Hande Soral
  Bikinisiz olur mu?
  ‘Küçük Kadınlar’ dizisinde yer alan Hande Soral, dizi bittikten sonra verdiği arada, gelen proje tekliflerini değerlendiriyor. Güzel oyuncu tatil bavulunu hazırlarken güneşten korunmak için, şapka ve gözlüğünü yanından ayırmamaya dikkat ediyor. Plaj trendlerini takip eden Soral, o senenin moda olan bikini modellerini de bavulunda mutlaka bulunduruyor. Genç oyuncunun bir diğer vazgeçilmezi de parmak arası terlikleri.

  temmuz-2011-haber-resim-5Suzan Kardeş
  Makyajdan vazgeçemiyor
  ‘Bal ve Kan – Bekriya 3’ adlı albümüyle yeniden müzikseverlerle buluşan Suzan Kardeş, hünerli ellerini makyajda, güzel sesini de Balkan müziklerine hayat vermekte kullanıyor. Bavul hazırlarken olmazsa olmazlarını sorduğumuz Suzan Kardeş, profesyonel makyaj malzemelerini de yanında taşıdığını söylemeden geçemiyor. Teni açık renk olduğu için güneşten kaçındığını söyleyen başarılı sanatçı, ‘Büyük hasır şapkalar ve gözlük yanımdan ayırmadığım aksesuarlar oluyor” diyor. Suzan Kardeş’in bavulunun olmazsa olmazlarından biri de tatil kitapları.

  temmuz-2011-haber-resim-4Burcu Kara
  Organik yaşamı seviyor
  Son derece duygusal ve bir o kadar da utangaç bir insan olan oyuncu Burcu Kara, kamera karşısında adeta bambaşka biri oluveriyor. Fotoğraf çekmeyi çok seven Burcu Kara, yolculuklara çıkarken bavuluna fotoğraf makinesini koymayı ihmal etmiyor. Gideceği yerlerde sıkıntı yaşamamak açısından yüksek faktörlü güneş kremini de yanından eksik etmeyen başarılı oyuncu, organik bakım ürünlerini de bavulunda bulunduruyor.

  - Advertisement -

  temmuz-2011-haber-resim-6Nefle Erberk
  Tatili fotoğraflarla hatırlıyor
  Türkiye’nin önde gelen ajanslarından birinin sahibi olan Neşe Erberk, üçüz kızlarıyla birlikte mutlu ve başarılı bir hayat sürüyor. Erberk’e tatile giderken valizine mutlaka yerleştirdiği şeyleri sorduk. Başarılı iş kadını Erberk, yanına mutlaka rahat bir eşofman altı ve tişört aldığını belirtiyor. Bunun dışında olmazsa olmazları ise, spor ayakkabı, bikini, parmak arası terlik ve fotoğraf makinesi.

  Hazırlayan: Erdinç Yapan

  Formsante Dergisi Temmuz 2011 Sayısı  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz