Diğer

  Baz zamanı

  -

  Bu akıllı makyaj bazları cildinizin pürüzsüz görünmesine yardımcı oluyor. Instagram filtrelerine artık ihtiyacınız kalmayacak!

  Hazırlayan: Deran Çetinsaraç

  323 TL

  Kırışıklıkları olanlar için en iyisi
  ZO Skin Health Oclipse Sunscreen + Primer, içerdiği doğal melanin ve titanyum dioksit, geniş spektrumlu güneş koruma sağlayarak zararlı ışınları yansıtıyor ve absorbe ediyor. Cildi sıkılaştırmak ve gerginleştirmek üzere kolajen üretimini hızlandırarak güçlü antioksidanlar ile serbest radikal hasarını önlemeye, ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor.

  125,40 TL

  Güneş koru-ması için en iyisi
  Amway Artistry Exact Fit makyaj öncesi baz, SPF 35 UVA/UVB PA+++ özelliğe sahip. Tazelenmiş ve nemlendirilmiş cilt hissi bırakıyor. Şeffaf, hafif formül tek başına kullanılabileceği gibi fondöten altına uygulanarak dayanıklılığının uzamasına da yardım ediyor.

  125 TL

  Solgun ciltler için en iyisi
  Nars Radiance Primer, aydınlatıcı karışımı ile donuk ve yorgun gözüken cildi canlandırma özelliğine sahip. Cilde temas anında yayılan kapsüllü güneş koruyucu taneleri ile yüksek koruma sağlıyor.

  - Advertisement -
  228 TL

  Bronzluk için en iyisi
  Tom Ford Bronzing Primer, her cilt tonuna pürüzsüz şekilde uyum sağlıyor. Bronzlaştırıcı uygulamadan önce elmacık kemiklerinize sürün.

  175 TL

  Kuru ciltler için en iyisi
  Estee Lauder The Illuminator Radiant Perfecting Primer + Finisher, karma ve kuru cilt tipleri için olan bu mükemmel baz cildi nemlendirip, pürüzsüzleştirip, aydınlatarak; ışıltılı ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Hem bir makyaj bazı hem de makyaj üzerine aydınlatıcı olarak kullanılabiliyor.

  39,99 LT

  Gözler için en iyisi
  Sephora Tinted & Cooling Eye Primer’ı bakışınızı anında canlandırmak için göz kapaklarınıza sürün. Bir far gibi tek başına veya en tercih ettiğiniz far eşliğinde kullanılabilir. Tercih ettiğiniz far böylece yoğunlaşıyor ve kalıcılığı artıyor.

  99 TL

  Kirpikler için en iyisi
  Lashfood Conditioning Primer, kirpiklere yapışan uzatıcı fiberler içeren kirpik bazı. Patentli Nano-Peptid kompleks ile zayıf ve kırılgan kirpikleri besliyor ve onarıyor.

  210 TL

  Yağlı ciltler için en iyisi
  Benefit The Porefessional Primer, saniyeler içerisinde gözenek görünümünü azaltıyor. Ciltte mat bir görünüm ve ipek pürüzsüzlüğü sağlıyor. İstenmeyen parlamaları da yok eden ürün, yağ ve paraben içermiyor.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....