Ana Sayfa Güzellik Baz zamanı

Baz zamanı

Bu akıllı makyaj bazları cildinizin pürüzsüz görünmesine yardımcı oluyor. Instagram filtrelerine artık ihtiyacınız kalmayacak!

Hazırlayan: Deran Çetinsaraç

323 TL

Kırışıklıkları olanlar için en iyisi
ZO Skin Health Oclipse Sunscreen + Primer, içerdiği doğal melanin ve titanyum dioksit, geniş spektrumlu güneş koruma sağlayarak zararlı ışınları yansıtıyor ve absorbe ediyor. Cildi sıkılaştırmak ve gerginleştirmek üzere kolajen üretimini hızlandırarak güçlü antioksidanlar ile serbest radikal hasarını önlemeye, ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor.

125,40 TL

Güneş koru-ması için en iyisi
Amway Artistry Exact Fit makyaj öncesi baz, SPF 35 UVA/UVB PA+++ özelliğe sahip. Tazelenmiş ve nemlendirilmiş cilt hissi bırakıyor. Şeffaf, hafif formül tek başına kullanılabileceği gibi fondöten altına uygulanarak dayanıklılığının uzamasına da yardım ediyor.

125 TL

Solgun ciltler için en iyisi
Nars Radiance Primer, aydınlatıcı karışımı ile donuk ve yorgun gözüken cildi canlandırma özelliğine sahip. Cilde temas anında yayılan kapsüllü güneş koruyucu taneleri ile yüksek koruma sağlıyor.

228 TL

Bronzluk için en iyisi
Tom Ford Bronzing Primer, her cilt tonuna pürüzsüz şekilde uyum sağlıyor. Bronzlaştırıcı uygulamadan önce elmacık kemiklerinize sürün.

175 TL

Kuru ciltler için en iyisi
Estee Lauder The Illuminator Radiant Perfecting Primer + Finisher, karma ve kuru cilt tipleri için olan bu mükemmel baz cildi nemlendirip, pürüzsüzleştirip, aydınlatarak; ışıltılı ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Hem bir makyaj bazı hem de makyaj üzerine aydınlatıcı olarak kullanılabiliyor.

39,99 LT

Gözler için en iyisi
Sephora Tinted & Cooling Eye Primer’ı bakışınızı anında canlandırmak için göz kapaklarınıza sürün. Bir far gibi tek başına veya en tercih ettiğiniz far eşliğinde kullanılabilir. Tercih ettiğiniz far böylece yoğunlaşıyor ve kalıcılığı artıyor.

99 TL

Kirpikler için en iyisi
Lashfood Conditioning Primer, kirpiklere yapışan uzatıcı fiberler içeren kirpik bazı. Patentli Nano-Peptid kompleks ile zayıf ve kırılgan kirpikleri besliyor ve onarıyor.

210 TL

Yağlı ciltler için en iyisi
Benefit The Porefessional Primer, saniyeler içerisinde gözenek görünümünü azaltıyor. Ciltte mat bir görünüm ve ipek pürüzsüzlüğü sağlıyor. İstenmeyen parlamaları da yok eden ürün, yağ ve paraben içermiyor.

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here