Diğer
  Ana SayfaSektörden HaberlerBebekler kirlensin Hops Baby Islak Havlu ile güvenle temizlensin

  Bebekler kirlensin Hops Baby Islak Havlu ile güvenle temizlensin

  -

  Türkiye’de ıslak mendil üretiminde ilk sırada yer alan Sapro, çıkardığı birbirinden yenilikçi ürünleriyle tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı oluyor. Sapro geliştirdiği aloe vera ve papatya çiçeği içerikli özel “Hops Baby Islak Havlu” ile bebeklerin narin ciltlerinin güvenle temizlenmesini sağlamayı hedefliyor.

  Bebeklerin narin ciltleri dünyaya geldiklerin andan itibaren en doğru ürünlerle temizlenmeli, tahriş edecek ürünlerden kaçınılmalıdır. Sapro, geliştirdiği “Hops Baby Islak Havlu” ile ebeveynlerin minik bebeklerinin ciltlerini güvenle temizlemelerini sağlıyor.

  Sapro’nun bebeklere yönelik özel Ar – Ge ile geliştirdiği ciltle uyumlu Ph’a sahip “Hops Baby Islak Havlu”, dermatolojik olarak test edildi. Hipoalerjenik özelliğiyle öne çıkan ıslak havlu, pantenol içeği ile bebeğinizin cildini nemlendirerek, cildin nem dengesini sağlamaya yardımcı oluyor. Yumuşak ve elastik dokulu mendili sayesinde bebeğinizin cildini nazikçe temizlemeyi hedefler. Aloe vera ve papatya çiçeği ekstraktı ile cildi ferahlatır, canlandırır ve dış etkenlere karşı koruma sağlamayı amaçlar.  Alkol, paraben ve ftalat içermez.

  Cotton extractında yer alan lifler ve E vitamini sayesinde cildin onarılmasına, kızarıkların azalmasına yardımcı olur. Bebekleriniz altlarını veya üzerlerini kirlettiklerinde su ve sabun kullanmadan pratik temizlik sağlamayı hedefler.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz