Diğer
  Ana SayfaHaberBelçika'da 12, İngiltere 13 yaşında 2 çocuk koronavirüs kurbanı

  Belçika’da 12, İngiltere 13 yaşında 2 çocuk koronavirüs kurbanı

  -

  Koronavirüsün İngiltere’deki en genç kurbanı 13 yaşında bir çocuk oldu. İngiltere’de sağlık sorunu olmadığı belirtilen 13 yaşındaki İsmail Mohamed Abdulwahab hayatını kaybetti. Bugün Belçika’da da 12 yaşında bir kız çocuğu koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirmişti. 

  Yapılan açıklamada King College Hastanesi’ne kaldırılan İsmail Mohamed Abdulwab’ın dün sabah hayatını kaybettiği; virüs endişesi nedeniyle ailenin son anlarında çocuklarının yanında olamadığı duyuruldu. Covid-19 testi pozitif çıkan çocuğun altta yatan herhangi bir sağlık sorununun da olmadığı düşünülüyor.

  Daily Mail’in haberine göre aile tarafından yapılan açıklamada, babasını da kanser nedeniyle kaybeden çocuğun semptomlar göstermeye başladığı; nefes almakta zorlanınca King College Hastanesi’ne kaldırılarak solunum cihazına bağlandığı, suniye koma sokulduğu ama kurtarılmadığı belirtildi. Aile, çocuğun bilinen bir hastalığı olmadığını söylüyor. 

  Covid-19 testi pozitif çıkan çocuğun yaşının küçüklüğü ve altta yatan bilinen bir sağlık sorunu olmadığı için otopsi yapılmasının planlandığı duyuruldu. 

  BELÇİKA’DA 12 YAŞINDAKİ KIZ ÇOCUĞU YAŞAMINI YİTİRDİ

  Bugün Belçika’da 12 yaşında bir kız çocuğunun da koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdiği, bu durumun Avrupa’da şu ana kadar koronavirüs nedeniyle kaydedilen en genç ölüm olduğu duyurulmuştu. 

  - Advertisement -

  Yapılan açıklamada kız çocuğunun ölümden önce 3 gün ateşinin olduğu; koronavirüs testinin pozitif çıktığı belirtilmiş ancak altta yatan başka bir sağlık sorunu olup olmadığına dair bilgi verilmemişti.

  14 VE 16 YAŞLARINDA İKİ ÇOCUK YAŞAMLARINI YİTİRMİŞTİ

  Geçtiğimiz günlerde Fransa’da 16 yaşındaki Jullie Alliot ve Portekiz’de 14 yaşındaki Vitor Godhino koronavirüs nedeniyle yaşamlarını yitirmişlerdi.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....