Ana Sayfa Röportaj “Berrin’in tam tersiyim; ben gülmeyi çok severim”

“Berrin’in tam tersiyim; ben gülmeyi çok severim”

Cilt bakımı yapıyor mu doktorunuz?
15 günde bir cilt bakımı uyguluyor. Oksijen maskesiyle yüzümü temizliyor, böylece cildim daha canlı görünüyor. Saçlarıma badem yağı sürüyorum çünkü sette çekilen fönler yüzünden saçlar yıpranıyor. Bir de masaj yaptırmayı çok severim.

Spor yapıyor musunuz?
Her zaman spor yaparım. Oyunculuk yaptığınız için dinç olmak zorundasınız. Strecthing bale yapıyorum, şimdi aletli pilatese geçtim. 15 günde bir vakit buldukça yüzmeye gidiyorum. At binmeyi çok seviyorum. At binerken sessiz, sakin bir ortam bulduğum için huzur buluyorum. Kendinizi yenilemek ve düşüncelere dalmak istediğinizde at binmek çok işe yarıyor.

ocak-2013-roportaj-resim-4Nerede at biniyorsunuz?
Polonezköy’de Saklı Bahçe’ye gidiyorum, hatta bazen orada kalıyorum. Bir nevi kaçış noktam.

Beslenmenize dikkat ediyor musunuz?
Ben o şanslı kesimde bulunuyorum, yediklerime hiç dikkat etmem. Hatta çoğunlukla kilo almaya çalışıyorum. Hayatımda hiç rejim yapmadım.

Çalışma süreleriniz yüzünden enerjinizin sürekli yüksek kalması gerekiyordur. Enerjinizi yükseltmek için neler tüketiyorsunuz?
Meyveli yoğurtları çok seviyorum, sette aralarda yerim. Kuru kayısı, kuru üzüm de bol tüketirim. Takviye olarak enginar hapı alıyorum. Bir de bol bol su içiyorum.

Özel hayatınıza vakit ayırabiliyor musunuz?
Erkek arkadaşım yok. Olacağı zaman benim çalışma tempomu bilip hayatıma gireceği için sorun yaşayacağımı düşünmüyorum. Bunu bilip de sorun ederse, geldiği gibi gider. Zaten ailem ve arkadaş çevrem sürekli yanımda olduğu için sıkıntı çekmiyorum. Benim yalnızlık fobim var, kitap okurken bile biri mutlaka yanımda olmalı. Tek başıma kitap bile okuyamam.

Bir rahatsızlık geçirdim, yüzümde kist oluştu. Doktorum bir senelik ilaç tedavisi uyguladı. İsmimi kullanıp bir maske ile düzelmişim gibi uydurma haber çıkardılar; kesinlikle hiç alakası yok. Doktorumun verdiği ilaçlarla cildim düzeldi ve hiç kolay bir süreç değildi.

Deran ÇETİNSARAÇ
Fotoğraflar: Serkan ŞENTÜRK

Formsanté Dergisi Ocak 2013 Sayısı

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here