Bu rujları kullanmaya kıyamayacaksınız! İşte arzu nesnesi rujlar

arzu-nesnesi-rujlar

Tasarımlarıyla sizi etkisi altına alacak bu rujları kullanmaya kıyamayabilirsiniz. Her kadının sahip olmak isteyeceği bu rujların ardında ilhamını aldığı hikayeler mevcut.

Hazırlayan: Deran Çetinsaraç


Rouge Hermes Rose Nuit ruj 680 TL

Hermès, sınırlı sayıda ürettiği ikinci Rouge Hermès koleksiyonunu hazırladı. Bu koleksiyonda; Charles Sheeler’in sessiz perspektifleri, John Register ile Arduino Cantàfora natürmortlarının ve ev manzaralarının sakin güzelliği, Jean Hélion’un soyut kompozisyonları göze çarpıyor. Rose Nuit rujda; kadifemsi bir pembe, derin, yumuşak ve sessiz, yıldızlı gökyüzünün altındaki incelikli mavi tonları sunuluyor.


D&G The Only One Luminous Colour ruj 340 TL

Dolce&Gabbana Beauty’nin ikon ürünlerinden olan bu rujun kırmızı dantelli kapağı sınırlı sayıda üretildi. Işıltılı ve ipeksi görünümüyle yoğun saten rengi tek sürüşte yayıyor, dudakları besliyor, nemlendiriyor ve onlara mükemmel bir yumuşaklık veriyor.


Nars Audacious Sheer mat ruj 345 TL

François Nars, annesi Claudette’den ilham alarak sınırlı sayıda ürettiği yeni “The Claudette Collection” ile içinizdeki cazibeyi uyandırıyor. Güzelliğin vizyonunu yansıtan koleksiyon, 1970’li yılların Paris Rive Gauche bölgesinin arsız ruhunu simgeleyen renk tonlarıyla, özgün bir makyajın anahtarını sunuyor.


Christion Dior Rouge Dior ruj 395 TL

Bir zamanlar mimar olmayı düşleyen Christian Dior ilk rujunu Paris’teki Place de la Concorde’u öven bir sanat eseri olarak hayal etti. 2005 yılında ise Dior’un ikonik cannage motifli gece mavisi kutusunda yepyeni ve daha da şık görünümüne kavuştu. Şimdi ise en modern ve ikonik halini alan yeni Rouge Dior efsaneyi yaşatmaya devam ediyor. Yaratıcısının “CD” baş harfleriyle süslenmiş gümüş serpintili bu yeni kutu, zamana meydan okuyan bir couture aksesuarının şık tasarımını, sofistikasyon ile birleştiriyor.


L’Absolu Rouge – Lancôme x Mert & Marcus 270 TL

Ünlü fotoğrafçılar Mert & Marcus koleksiyonuna ait, sınırlı sayıda üretilen L’Absolu Rouge, Lancome tarafından piyasaya sürüldü. Mert & Marcus imzası taşıyan bu rujlarda, mat ve parlak yapıdaki üç renk seçeneği bulunuyor. Koleksiyondaki rujlar; cüretkar, dans eden, alevle yanan dudaklar olarak tanımlanıyor.

İLGİLİ İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here