Diğer
  Ana SayfaSağlıkBu yıl sağlığınız nasıl olacak?

  Bu yıl sağlığınız nasıl olacak?

  -

  Ünlü astrolog Hakan Kırkoğlu’na sorduk: 2010’da en çok kimler çalacak doktorların kapısını? Hangi burçlar risk altında? Yıldızların söylediklerini sağlıkla okumanız dileğiyle… Esin Altuğ Eğrilmez

  Sağlığımızı elbette astrolojiye emanet etmiyoruz; ancak yorumlara bakarak daha dikkatli olmanın, biraz da gülümsemenin kime zararı olabilir ki? Ünlü astrolog Hakan Kırkoğlu, bu ay sizin için, 2010 özel sağlık astrolojisini yorumluyor. Kırkoğlu, sağlık konusunda yükselen burcun önemine de dikkat çekiyor. Yani aşağıdaki yorumlara göz atarken yükselen burcunuzu da hesaba katarsanız daha anlamlı olacak. Sağlıklı yıllar…

  Koç ( 21 Mart-20 Nisan) Sindirime dikkat!
  Bu yıl fiziksel hareketli ve canlı geçecek. Ama stresi fazla hissetmeyeceksiniz. Mars'ın Başak burcunda ilerlediği dönem olan 7 Haziran-30 Temmuz arası bedeninize dikkat etmelisiniz. Bu dönem aşırı çalışmaktan yorgun düşebilirsiniz. Kariyeriniz için sarf edeceğiniz efor sizi zorlayabilir. Eğer hastaysanız çabuk iyileşeceksiniz. Bu yıl sinir sisteminize ve sindirim sisteminize dikkat etmelisiniz. Bağırsakla ilgili sorunlar yaşamanız muhtemel. Genel olarak sağlıklı bir sene geçecek.
  5 üzerinden 4 yıldız

  Boğa (21 Nisan-21 Mayıs) Boğazınızı koruyun
  Özellikle yükselen Boğalar dikkat! Finansal dengesizlikler sağlığınıza olumsuz yansıyabilir. Satürn bu yıl sağlık evinize giriyor. 2010'dan başlayarak 2012 Ekim ayına kadar kendinizi daha iyi korumalısınız. 30 Temmuz-15 Eylül ve 28 Ekim-8 Aralık sağlık açısından zorlayıcı dönemler olacak. Sinir sistemi, genital hastalıklar, kadın hastalıkları, hormonal rahatsızlıklara karşı dikkatli olun. Gerekli testleri yaptırın ve doktor kontrolünden geçin. Bu yıl boğaz ağrılarınızı hafife almamalısınız.
  5 üzerinden 2 yıldız

  İkizler (22 Mayıs-21 Haziran)
  Hormon testi yaptırın

  - Advertisement -

  Son iki yıldır Satürn etkisiyle stres altındaydınız. Evde ve iş hayatında zorlandınız. Size iyi haberlerimiz var! Yeni yılla birlikte sağlığınız olumlu etkileniyor. Dikkat etmeniz gereken dönemse Mars'ın Akrep burcundan geçtiği 15 Eylül-28 Ekim arası. Bu tarihler dışında kalan dönemde geleceğe yönelik umut ve pozitif beklentileriniz bedeninize de olumlu yansıyor. Hassas olduğunuz alanlarsa hormonal rahatsızlıklar ve kadın hastalıkları.
  5 üzerinden
  4 yıldız

  Diğer burçlar 2010 Ocak sayısında…  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz