Diğer
  Ana SayfaKoronavirüsBurak Akkul'dan güzel haber: Yendim seni koronavirüs

  Burak Akkul’dan güzel haber: Yendim seni koronavirüs

  -

  ’Çok Gezenti’ programının sunucusu Burak Akkul Koronavirüs mücadelesinin başarıyla sona erdiğini sosyal medya hesabı Twitter’dan duyurdu.

  BURAK AKKUL VE EŞİ SEDA AKKUL’UN TEST SONUCU ÇIKTI

  Başarılı sunucu Burak Akkul yoğun bakımdan çıkarılıp servis odasına alındığını duyurdu. Akkul eşinin de Koronavirüs testinin negatif geldiğini açıkladı.

  SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURDU

  Ünlü sunucu Burak Akkul çektiği videoda, “20 gün yoğun bakımda uyutulmanın ardından servis odasındayım. Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim Araştırma Hastenesi’nde Dr. Mehmet Altıntaş ve hastane ekibine bir süre daha emanetiz. Seda Akkul ile 2. Covid19 negatif raporlarımızı aldık. Ben biraz daha güçlenince evimize döneceğiz” dedi.

   

  - Advertisement -

  BURAK AKKUL KİMDİR?

  1972 doğumlu olan Burak Akkul Kırklareli’de dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun olduktan sonra profesyonel yazarlık hayatına Güneş Gazetesi ile adım atmıştır.

  Lise döneminde karikatürist Erdil Yaşaroğlu ile sıra arkadaşı olduğunu belirten Burak Akkul Komikaze’nin isim babasıdır. Ayrıca Çılgın Bediş’in bir kaç sezon yazarlığını, ayrıca Pilastip Show, Beyaz Show, Okan Bayülgen, Cem Özer, Metin Uca ve Mesut Yar’ın sundukları şov programlarının metin yazarlığını yapmıştır.

  Mizah Yazarı Burak Akkul Teve2 ekranlarında yayınlanan Çok Gezenti isimli program’da ülkeleri seyahat etmekte ve hangi otel daha iyi, ne nerede yenir gibi bir çok sorunun cevabını vermektedir.

  20 yılın üzerinde bu sektörde yer almaktadır. Eşi Seda Akkul Çok Gezenti programının hem kameramanlığını hemde seyahat ve hayat arkadaşlığını sürdürmektedir.

  Bugüne kadar yazmış olduğu kitaplar; Hayat Sen Değilsin, Türkçe Aşk Laçkadır ve Hayattan Çok Çektim.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz