Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiBurçlar ve 2020 Mayıs astrolojisi neler söylüyor? Bizi neler bekliyor?

  Burçlar ve 2020 Mayıs astrolojisi neler söylüyor? Bizi neler bekliyor?

  -

  2020 Mayıs astrolojisinde bizi neler bekliyor? Burçlar üzerindeki etkisi nasıl olacak? Finansal konular ve ilişkilerde nelere dikkat etmeliyiz? Türkiye Koronavirüs salgınından ne zaman kurtulacak? Karma Astrolog “Elifliastroloji Elif”, Mayıs ayını sizler için yorumladı.

  Mayıs ayı da zorlu aylardan birisi olacak, 5 Mayıs’ta Kuzey ve Güney Ay Düğümleri Yengeç&Oğlak aksından çıkarak İkizler&Yay aksına geçiş yapacak.

  Karma Astroloji de Ay Düğümleri çok önemlidir çünkü Güney Ay Düğümümüz karmadan getirdiğimiz alışkanlıklarımız ve tanıdığımız bir ruh, Kuzey Ay Düğümü ise hayat tekamülümüzde gitmemiz gereken yoldur.

  Güney Ay Düğümü özellikle 35 yaşımıza kadar Kuzey Ay Düğümü ise 35 yaştan sonra olgunlaşma dönemimizde gitmemiz gereken yerdir.

  Kişisel haritalarda bu şekilde yorumlanırken kollektifi ile ilgili yorumlanırken anın haritasında Kuzey&Güney Ay Düğümleri hangi burçtaysa toplum o burcun özelliklerine yönelir.

  - Advertisement -

  Kuzey Ay Düğümü İkizler; araştırmak, öğrenmek, yazmak çizmek, konuşmak, gelişmek demektir.

  Güney Ay Düğümü Yay ise felsefeyi, bilgiyi, ahlak kurallarını, adaleti geçmişten bilerek gelmek ancak bunun kibrine kapılıp yukardan bakıp bazen yeniliğe, evrilmeye müsait olmamak demektir.

  Oysa ki bu aks birbirini çok güzel tamamlar çünkü Güney Ay Düğümü Yay bilerek gelmiş, Kuzey Ay Düğümü İkizler ise daha da geliştirmek ve yeni düzene ayak uydurmak için eksikliği tamamlayacaktır.

  Oğlak&Yengeç baskısından sonra önümüzdeki 1,5 sene çok daha rahat geçecektir.

  ‘ÜZERİMİZDE ÇOK FAZLA BASKI HİSSEDECEĞİZ’

  11 Mayıs Pazartesi başlayacak olan Satürn Retrosu ve 14 Mayıs Perşembe günü başlayacak olan Venüs ve Jüpiter Retroları ayrıca Nisan ayında başlamış olan Plüton Retrosu üzerimizde çok fazla baskı hissetmemizi sağlayacak…

  Güzel haber şu ki Güneşin Boğa Burcu’nda olması Plüton ve Jüpitere yaptığı 120 derecelik açı kendimizi çok güçlü ama bir o kadarda baskı altında hissettirecek. Plüton ve Satürn’ün Retroları bir yanımızı güçlendirmeye çalışırken diğer yanımızın kısıtlanacağını gösteriyor.

  Jüpiterinde Retroda olması yani gezegenin yeteri kadar enerjisini verememesi oluşacak olan negatif enerjilerin büyümemesi ancak iyi enerjilerden de yeteri kadar faydalanamayacağımızı işaret ediyor.

  KORONAVİRÜS’ÜN YAYILMASI MAYIS SONUNA DOĞRU SONRA AZALACAK

  İçinde bulunduğumuz salgın hastalığın yayılmasının Mayıs’ın ortalarından sonra azalacağını ancak Güneş, Satürn karesinden dolayı kısıtlayıcı kuralların devam ettirileceğini bilmekte yarar var.

  Korona Virüs’ten kurtulup eski düzenimize kavuşmamız Haziran ortalarını bulabilir. Eylül’de tekrar zorlanmaya başlayabiliriz fakat iyi haber şu ki dünya olarak 2021 Şubat ayı itibariyle tamamen kurtulmuş olma olasılığımız çok yüksek.

  YANGINLAR VE PATLAMALAR…

  Bunların yanı sıra savaşın, ateşin gezegeni Mars’ın Güneşe yapmış olduğu olumsuz açıları yangınlara, patlamalara ve kolluk güçleri ile alakalı konulara dikkat çekiyor. Askerimizin ve polisimizin aktif görev yapabileceği konular yaşayabiliriz.

  Venüs’ün İkizlerde ki Retrosu ilişkilerde ve finansal konularda zorlanabileceğimiz özellikle bu dönemde dolandırıcılık olaylarının yaşanılabileceği konusunda sizleri uyarmak isterim. İnternet alışverişlerinize, kargolarınıza ve internet bankacılık işlemlerinizde dikkatli olun.

  İKİLİ İLİŞKİLERDE ALDATMALARA DİKKAT!

  Merkür’ün de İkizlere geçmesiyle, Venüs Retrosu ve Neptüne yaptığı kare açılarda ikili ilişkilerde çok fazla yanlış anlaşılmalar ve aldatmalar, aldanmalar olabilir. 

  Finansal olarak sahte çeklere, senetlere, imzaladığınız evraklara dikkat etmenizi tavsiye ederim.

  07 Mayısta Akrep Burcu’nda gerçekleşecek olan Dolunay ülkemizin birinci evinde gerçekleşecek ve baskın enerjilere sahip olacak. Borçlar, krediler, ödemelerle ilgili Dolunay haftasında ülke olarak zor günler geçireceğimiz gibi, aniden ülkemizin dış politikada sıkıntılar yaşayabileceğini gösteriyor gökyüzü bize.

  ‘SAĞLIK SEKTÖRÜNDE ZORLANMALAR OLABİLİR’

  Ayrıca baskılanmış olan halkın bir kısmı, yönetime tepki verebilir ve gene bu dönem sağlık sektöründe zorlanmalar, fikir ayrılıkları yaşanabilir.

  Ancak 22 Mayıs akşamı İkizler Burcu’nda yaşanacak olan Yeni Ay ülkemizin 8. evinde gerçekleşeceğinden devletin borçlarda veya vergi sisteminde yapılanma sağlama olasılığı halkı rahatlatacak.

  ‘DEPREMLERE KARŞI TEDBİRLİ OLUNMALI’

  Ülkemiz ve dünya ekonomik olarak özellikle Haziran başı itibariyle sıkıntılı bir sürece girebilir kişisel olarak tasarruflarınızı ona göre planlayın. Mayıs ayı her zaman belirttiğim gibi ülkemizin bazı bölgelerinde ve dünyada orta ölçekli depremlere gebe tedbirli olunmasında fayda var.
  Anlayacağınız Mayıs’ta zor aylardan birisi fakat ay sonu itibariyle de nefes alma potansiyelimiz artacak.

  Umutsuzluğa gerek yok bulutlar her zaman gelir gider ama gökyüzü bakidir..
  Herkesin ve bütünün en yüksek hayrına olacak harika bir Mayıs ayı geçirmenizi dilerim

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz