Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiBurçlar ve Nisan 2020 astrolojisi neler söylüyor?

  Burçlar ve Nisan 2020 astrolojisi neler söylüyor?

  -

  12 Ocak 2020 tarihinde ki Satürn&Plüto Kavuşumundan sonraki en önemli göksel olay 31 Mart’taki Satürn ve Mars’ın Kova Burcu’ndaki Kavuşumu… Bu kavuşum bizlere bir ayağımızın gazda diğer ayağımızın frende olduğunu gösterecek.

  NİSAN AYINDA KORONAVİRÜS SÜRECİ NASIL OLACAK?

  Mars’ın aktif ve harekete geçmek isteyen enerjisiyle Satürn’ün ağır kısıtlayan ve geciktirici etkisi bizi baskılayacak bu süreçte Koronavirüs sebebiyle bir takım yasakların, kısıtlamaların ve hatta sokağa çıkma yasağının dahi gelebileceğini düşünüyorum… Aynı şekilde Jüpiter ve Plütonun kavuşumunun bu süreçte hastalığın daha da yayılabileceğini işaret ediyor…

  Uranüs, toprak elementinde olduğundan Satürn ve Mars’a yaptığı kare açı toprak hareketlerine ve yoğun yağışlara sebeb olabilir. Ancak Uranüs’ün Jüpiter ve Plütoya yaptığı olumlu açılar bu süreçte daha da kuvvetleneceğimizi ve değişip, dönüşebileceğimizi söylüyor bizlere..

  NİSAN’DA ÜLKEMİZİ NELER BEKLİYOR?

  Satürn ve Mars Kavuşumunun ülkemizin 8. evinde olması krizler, ölümlerin yanı sıra krediler, borçlar ve bu konularda ki düzenlemelerin yapılabileceğin göstergesi..

  - Advertisement -

  Ülkemizin 10.evinde ki Güneş ve Chiron’un Koç Burcu’ndaki kavuşumu ise ülke yöneticileri tarafından bir an önce harekete geçilmesinin istenmesi ve gereken aksiyonların alındığı taktirde kendi yaralarımızı kendimizin saracağının müjdesini veriyor.

  Ancak Plüto ve Jüpiter’in, Güneşimize kare yapması ülkesel bazda baskını artacağı gerekirse bu yaptırımların kolluk kuvvetlerinden alacakları destekle yapılabileceğini vurguluyor.

  Neptün ve Merkür zaten Balık Burcu’nda, 04 Nisanda Venüs’ün İkizler Burcuna geçiş yapmasıyla ve Jüpiter’in desteğiyle ülkemizde merhamet, sağduyu, empati ve hassasiyetle bu durumlarla başa çıkılabilecektir.

  BAHAR TADINDA GÜNLER KAPIDA

  Kişisel doğum haritalarında ise ilişkilerde oluşan iletişim problemlerinin düzeleceğini, bu kriz anlarında gerçek olanların ilişkilerinin daim olacağını ve bahar tadında günlerin kapıda olduğunu görüyoruz..

  08 Nisan Çarşamba günü saat 05:34’de Terazi burcunun 18 derecesinde gerçekleşecek olan Dolunayın enerjiyi çoğaltacağını ancak Terazi Burcunun denge bulma ihtiyacı ve naifliği ile toplum psikolojisinin bir nebze olsun olumlu yönde etkileneceğini, 23 Nisan Perşembe günü saat 05:25’de Boğa Burcu’nda gerçekleşecek olan Yeni Ay ilede Boğa burcunun sağlam, sabit ve köklenme enerjisiyle iyice toparlanacağımızı düşünüyorum…

  Dolunay ve Yeni Ay ile ilgili yazılarımı sizlerle daha sonra paylaşacağım..
  Toplum olarak gerekli dersleri çıkartıp bu zorlu süreçtende çıkacağımıza inancım tamdır..
  Unutmayın ki; “
  Gökyüzünde ne varsa Yeryüzünde o vardır”
  Hz.Mevlanın dediği gibi;
  Ay vurmuyorsa yüzüne,
  Güneş vurmuyorsa pencerene
  Kabahati ne Ay’da ne Güneş’te ara. Gözlerindeki perdeyi arala.
  Herkesin ve bütünün hayrına olmasını diler, muhteşem bir Nisan ayı geçirmenizi temenni ederim…  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz