Canlı yayında rahatsızlanan Prof. Dr. Mehmet Ceyhan’ın sağlık durumuyla ilgili açıklama var

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, bu akşam katıldığı canlı yayında fenalaştı, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Prof. Dr. Mehmet Ceyhan’ın sağlık durumuyla ilgili açıklama var.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, twitter hesabından paylaştığı mesajda, “Canlı yayında rahatsızlanan Prof. Dr. Mehmet CEYHAN Hocamızla görüştüm. Genel durumu iyi. Yakından takip ediyoruz. Hocamıza geçmiş olsun” dedi. 

CNNTürk sunucusu Başak Şengül, twitter hesabından “Kıymetli hocamız
@mehmetceyhan23 yayınımızda rahatsızlandığı için ayrılmak durumunda kaldı.. Çok sayıda izleyicimiz elbette kaygılandı, meraklandı. Duyuralım: Sağlık durumu iyi çok şükür… Hocamıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” paylaşımını yapmıştı.

CNN Türk Ankara Temsilcisi Dicle Canova ise yayına bağlanarak Prof. Dr. Mehmet Ceyhan’ın sağlık durumu hakkında bilgi vermişti. Prof. Ceyhan’la telefonda konuştuğunu aktaran Canova şu bilgileri paylaşmıştı:

“Hocanın durumu gayet iyi, az önce kendisiyle görüştüm. Bir süredir var olan mide rahatsızlığı varmış, sabah saatlerinde de sıkıntı yaşamış. Çok hızlı hareket edildi, ambulans geldi. Sağlık Bakanlığı da devrede. Şimdi ambulansla Hacettepe Hastanesi’ne götürülüyor. ‘Haftaların getirdiği bir yorgunluk olsa gerek’ dedi. Görüşlerinden çok faydalandığımız bir bilim insanı. Bir kez daha belirtiyorum; şu an için sağlık durumu iyi. Hacettepe Hastanesi’nde tetkikleri yapılacak. Ben de geçmiş olsun diliyorum.”

Hulki Cevizoğlu ise “Reklam arasında tuvalete gidip yüzünü yıkamış, adeta rahatsızlık geliyorum demiş. ‘Yüzümü yıkamayla geçmedi bu’ dedi. Hocanın telefonundaki öğrencilerini aradık. Dicle’nin söylediği gibi Hacettepe Üniversitesi Hastanesi’ne götürüyorlar. İki tane ambulans geldi, hoca hastaneye varmıştır. Muhtemelen ülserden kaynaklanan bir rahatsızlık. Hocamız açıklamasını yapacaktır” demişti.

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here