Diğer
  Ana SayfaRöportajCildimi ve vücudumu beslenme şeklime borçluyum!

  Cildimi ve vücudumu beslenme şeklime borçluyum!

  -

  Dansta oldukça başarılı oldunuz. Dansa devam ediyor musunuz?
  Dansa devam edemiyorum çünkü zamanım yok. Şimdi Kick Boks yapmak istiyorum. Vücudum çok çabuk morarıyor, eğer onu engelleyecek bir yöntem bulursam Kick Boks’a başlayacağım.

  Mümkün olduğunca karşımdaki insanın duygu ve düşüncelerini tartarım. Empati yapmayı bilmek en önemli şey.

  Şu an evlilik planım yok. İnşallah o da olacak ama zamanı var.

  eylul-2012-roportaj-resim-3Cildiniz için özel bir maske uyguluyor musunuz?
  Evde uyguladığım özel maskelerim yok. Kuaförüm saçlarıma düzenli bakım yapıyor. Bir de ayda bir defa cildimi temizletiyorum. Kolajen ve oksijen bakımı yaptırıyorum. Makyajımı temizlemeden yatmıyorum. Mutlaka tonik kullanıyorum, düzenli olarak cildimi nemlendiriyorum. Kış aylarında nemlendirici ve serumu daha yoğun kullanıyorum. Yaz aylarında serumu hafifletiyorum.

  Güneşten korunuyor musunuz?
  Güneşlenmeyi seviyorum. Güneşten yüksek faktörlü kremler kullanarak korunmaya çalışıyorum. Uzun zamanda yanıyorum ama bronzluğum da daha uzun süre kalıyor. Yüzüme mutlaka 50, vücuduma da 35 faktörlü bir güneş kremi kullanıyorum. Öğle saatlerinde ise güneşe çıkmıyorum.

  - Advertisement -

  Selülitle sizin de başınız dertte mi?
  Selülit kadınlarda olan bir şey ve östrojenle alakalı bir durum. Benim selülitim yok demek doğru değil. Sadece gözle görülür bir şey yok. Çünkü su içiyorum, spor yapıyorum, düzenli besleniyorum. Kahve içmiyorum, asitli içecek tüketmiyorum. Bunların hepsinin faydası var.

  Vücut bakımınız için neler yapıyorsunuz?
  Aveda’nın Caribbean isimli bir peeling’i var. Banyoda onu vücuduma uyguluyorum. Cildimi hem nemlendiriyor hem de duştan çıktıktan sonra krem sürmeme gerek kalmıyor. Ölü deriyi atmama yardımcı olan bir ürün.

  Artık herkesin tanıdığı bir isimsiniz, bunun beraberinde getirdiği zorluklar sizi nasıl etkiliyor?
  Modellik yaparken beni sadece moda camiası tanıyordu. ‘Survivor’ yarışmasından sonra ise sokaktaki insanlar da tanımaya başladı. İnsanların yanıma gelip ‘Seni çok seviyoruz’ demesi beni mutlu ediyor çünkü onlar sayesinde bulunduğum konumdayım. İlgi hoşuma gidiyor ve bu durumdan rahatsız olmuyorum. Magazinsel açıdan ise bazı zorlukları var. Ama çok yalan dolan haberler olmadığı sürece magazinden de rahatsız olmuyorum.

  Magazinde çıkan haberler sizi nasıl etkiliyor?
  Magazin basınında işini çok doğru yapan kişiler var. Onlar doğru haber yaptığında bu işimizi de destekliyor. Bundan şikayet etmek gibi bir şansımız yok. Çünkü göz önündeyseniz insanlar sizin özel hayatınızı merak ediyor. Beni çekmeyin diyecekseniz göz önünde olmayacaksınız. Ben yalan ya da asılsız bir haber yapılmadığı sürece magazinin özel hayatımıza dahil olduğunu düşünüyorum.

  Bir ilişkide sizin için önemli olan şeyler neler?
  Anlayışlı, sabırlı ve uyumluyumdur. Karşı tarafın fikirlerine her zaman değer veririm. Önemli olan da bu zaten. Mümkün olduğunca karşımdaki insanın duygu ve düşüncelerini tartarım. Empati yapmayı bilmek en önemli şey.

  Devamı diğer sayfada  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz