Diğer

  Cilt bakımı şart!

  -

  Zamana meydan okumak ve cildinizden yılların izini silmek çok da zor değil! İşte bakımlı olmanın sırları…

  1- ÇİZGİLERE SON
  Yaşlanmanın belirtisi çizgilerden kurtulmanıza yardımcı olan Avon For Men Quadra FX Yaşlanma Karşıtı Nemlendirici Yüz Kremi, cildinizi nemlendirirken, kırışıkların oluşmasını da engellemeyi amaçlıyor. Fiyatı, 26.90 TL.

  2- TEMİZLİK ŞART
  Cildinizi yalnızca kir ve yağdan arındırmakla kalmayıp, parlamayı da engellemeyi amaçlayan Clean&Clear Parlama Karşıtı Yüz Temizleme Jeli, hem erkekler hem kadınlar için. Fiyatı, 12.15 TL.

  3- NEME İHTİYACINIZ VAR
  Tıraştan sonra her cilt tipinin uygulayabileceği Dr. Murad Yatıştırıcı Nem Serumu, cildi rahatlatırken, aynı zamanda cilde zindelik kazandırmaya yardımcı oluyor. Fiyatı, 162 TL.

  4- GÜNLÜK BAKIM
  Parfümsüz formülü ile hassasiyet gösteren, egzama gibi problemler yaşayan ciltlerde de kullanılabilen Neutrogena Norveç Formülü Onarıcı Günlük Bakım Kremi, çatlamış, zedelenmiş, tahriş olmuş ve kızarıklık problemi olan ciltler için öneriliyor. Fiyatı, 14.99 TL.

  - Advertisement -

  5- SABUNDAN VAZGEÇMEYENLERE
  Yüzünüzde ya da sırtınızda sivilceler varsa Neutrogena Akneye Yatkın Ciltler İçin Temizleme Kalıbı, size yardımcı olabilir. Sabun, cildinizi kurutmamayı amaçlıyor. Fiyatı, 8.30 TL.

  6- KURU CİLTLERE ÖZEL
  30-50 yaş aralığı için geliştirilen Iso-Age Nemlendirici Krem, yaşlanmaya karşı cildi korumaya yardımcı oluyor. Fiyatı, 140 TL.

  7- GÖZ ÇEVRESİ BAKIMI
  30 yaştan itibaren göz çevresindeki çizgilerden, koyu halka ve torbalanmalardan, nemsizlikten şikâyetçi olan tüm erkekler için geliştirilen Clarinsmen Serum Defatigant Yeux, göz çevrenizi aydınlatmayı ve tazelemeyi amaçlıyor. Fiyatı, 89 TL.

  Nilgün Yıldız
  Formsante Dergisi Kasım 2010 Man Eki  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz