Cilt bakımı şart!

cilt-bakimi

Zamana meydan okumak ve cildinizden yılların izini silmek çok da zor değil! İşte bakımlı olmanın sırları…

1- ÇİZGİLERE SON
Yaşlanmanın belirtisi çizgilerden kurtulmanıza yardımcı olan Avon For Men Quadra FX Yaşlanma Karşıtı Nemlendirici Yüz Kremi, cildinizi nemlendirirken, kırışıkların oluşmasını da engellemeyi amaçlıyor. Fiyatı, 26.90 TL.

2- TEMİZLİK ŞART
Cildinizi yalnızca kir ve yağdan arındırmakla kalmayıp, parlamayı da engellemeyi amaçlayan Clean&Clear Parlama Karşıtı Yüz Temizleme Jeli, hem erkekler hem kadınlar için. Fiyatı, 12.15 TL.

3- NEME İHTİYACINIZ VAR
Tıraştan sonra her cilt tipinin uygulayabileceği Dr. Murad Yatıştırıcı Nem Serumu, cildi rahatlatırken, aynı zamanda cilde zindelik kazandırmaya yardımcı oluyor. Fiyatı, 162 TL.

4- GÜNLÜK BAKIM
Parfümsüz formülü ile hassasiyet gösteren, egzama gibi problemler yaşayan ciltlerde de kullanılabilen Neutrogena Norveç Formülü Onarıcı Günlük Bakım Kremi, çatlamış, zedelenmiş, tahriş olmuş ve kızarıklık problemi olan ciltler için öneriliyor. Fiyatı, 14.99 TL.

5- SABUNDAN VAZGEÇMEYENLERE
Yüzünüzde ya da sırtınızda sivilceler varsa Neutrogena Akneye Yatkın Ciltler İçin Temizleme Kalıbı, size yardımcı olabilir. Sabun, cildinizi kurutmamayı amaçlıyor. Fiyatı, 8.30 TL.

6- KURU CİLTLERE ÖZEL
30-50 yaş aralığı için geliştirilen Iso-Age Nemlendirici Krem, yaşlanmaya karşı cildi korumaya yardımcı oluyor. Fiyatı, 140 TL.

7- GÖZ ÇEVRESİ BAKIMI
30 yaştan itibaren göz çevresindeki çizgilerden, koyu halka ve torbalanmalardan, nemsizlikten şikâyetçi olan tüm erkekler için geliştirilen Clarinsmen Serum Defatigant Yeux, göz çevrenizi aydınlatmayı ve tazelemeyi amaçlıyor. Fiyatı, 89 TL.

Nilgün Yıldız
Formsante Dergisi Kasım 2010 Man Eki

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here