Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiÇin Astrolojisi 2020 için neler söylüyor?

  Çin Astrolojisi 2020 için neler söylüyor?

  -

  İç Mimar ve Feng Shui Danışmanı Ceren Sakin, Çin Takvimi ve Çin Astrolojisine göre 2020 yılı hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

  Çin Astrolojisi ve Feng Shui danışanı Ceren Sakin, 2020 yılında bizleri nelerin beklediğine dair şu açıklamaları yaptı:

  ÇİN ASTROLOJİSİNE GÖRE KİMLER DİKKAT ETMELİ?

  4 Şubat 2020 tarihinde Çin takvimine göre Fare yılına gireceğimizi belirten Sakin, 2020 yılını sembolize edecek iki element olduğunu söyledi. Bunlar gökte Yang metal ve yerde Yang su faredir. İki elementin yaptırım gücünün hem yüksek hem de agresif olacağını söyleyen Sakin, insanların ideolojilerine ulaşmada daha fazla çatışma ve şiddete başvurmayı sergilediklerine tanıklık edebileceğimizi belirtti.

  Özellikle gemi sektöründe bazı sıkıntılar olması muhtemel olduğunu söyleyen Ceren Sakin, bunun sebebinin Yang metal elementinin büyük metal kütleleri temsil ettiğini ve suyun üzerinde olup toprak desteği olmadığı için çıkabilecek sorunlara karşı dikkatli olunması gerektiğini belirtti.

  2020 MART AYINDA BİZİ NELER BEKLİYOR?

  - Advertisement -

  2020 FARE YILINDA BİZİ NELER BEKLİYOR?

  Sakin, “Su taşkınları, şiddetli yağmurlar, Tsunami gibi doğal afetlere bu şiddetli doğa olaylarına su sebep olmaktadır. Suyun toprağı da ele geçirmesi sonucunda; toprak kaymaları, çığlar, madencilik kazaları, bina çökmeleri ve depremler de ne yazık ki 2020’nin gündemi olabilir.” dedi.

  60 YILLIK DÖNGÜLER ÖNEMLİ İPUÇLARI VERİYOR

  Elementler Hsia yani Çin Takvimine göre 60 yılda bir aynı element dizilimine gelmektedir. 2020 yılı da bu 60 yıllık döngünün başlangıcı olacaktır.

  10 OCAK 2020 AY TUTULMASI HANGİ BURCU NASIL ETKİLEYECEK?  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz