Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiÇin astrolojisi'ne göre 2020 Mart ayında bizi neler bekliyor?

  Çin astrolojisi’ne göre 2020 Mart ayında bizi neler bekliyor?

  -

  Türk-Çin Kültür Derneği’nin Çin Astrolojisi ve Feng Shui Uzmanı Ceren Sakin, Mart ayının burcu olan tavşanı ve 2020 yılı Mart ayında bizi neler beklediğini yorumladı.

  MART 2020: PENALTI AYI

  Çin astrolojisinden bahsederken hep penaltı ve çatışmalardan da bahsediyoruz. İsimlerinden de anlaşıldığı gibi ne yazık ki iyi şeyleri temsil etmiyorlar.

  Çatışmalar iki arabanın birbirine çarpışması gibi aleni ve gözle görülen bir olayken penaltılar çok gizli, sinsi olan olayları temsil eder, dolayısıyla tam olarak parmak bastığımızda iş çoktan sarpa sarmış olabilir (ör: kanser hastalığı gibi).

  Bu sene de ilk etkimiz penaltı ile başlayacak. Mart ayının burcu olan tavşan ile 2020’nin burcu olan fare ne yazık ki ikili penaltı dediğimiz bir sıkıntıyı doğurmaktadır.

  UÇAK KAZALARINDA ARTIŞ GÖRÜLEBİLİR

  Senenin genel etkilerini tekrar ele alırsak; yang metal fare senesi olmasından dolayı karakteristik özelliği olarak yıkıcı bir seneyi temsil ediyor diyoruz çünkü yang metal savaş aletini temsil etmekte fare de tsunamiyi temsil etmektedir. Ayrıca şuan enerjilerde hiç ateş elementinin olmaması da farklı bir sıkıntıyı gösterir çünkü enerjilerde dengeden çıktığımız zaman da sorunlar başlar. Bu senede ateş sektöründekiler sıkıntı üstüne sıkıntı yaşayabilirler. Bu sektörde en göze çarpanlar öncellikle uçak sektörü olacak gibi duruyor! Uçak kazalarıyla başlayan yılımızda penaltı dediğimiz durum devreye girdiğinde de daha da artış görülebilir.

  - Advertisement -

  ÇİN ASTROLOJİSİ 2020 YILI İÇİN NELER SÖYLÜYOR?

  Penaltıya detaylı baktığımız zaman:

  Penaltı’lar kişinin hayatında çok önemli olayları harekete geçirebilme gücüne sahiptir. Hatta kimi zaman çatışmadan daha tehlikeli olabilirler. Penaltı; nefret, endişe, rahatsızlık ve sevgisizlik gibi açıkta yaşanmayan duyguları işaret eder. İki tip penaltı türü vardır bir üçleme yapan bir de ikileme yapan penaltılar. Üç burcun yan yana gelmesinden oluşan penaltıya üçlü penaltı denir ve bu olduğu zaman çok büyük etkiler gösterir. İki burcun yan yana gelmesi ile olanlar ise ikili ya da kişisel penaltılar diyoruz. Bu tip penaltılar, boşanma, skandal, doğal afetler gibi olayları tetiklerler.

  ”Mart ayında oluşan penaltı da ikili penaltı olan fare tavşan penaltısıdır”

  Ünlülerin Astrolojisinden Bazı Örnekleri de Yine Beraber İnceleyelim:

  ANGELİNA JOLIE

  4 Haziran 1975 yılı doğumlu Angelina Jolie’nin yıl hanesinde bir penaltı var. Bu ufak çapta bir iç sıkıntısını temsil eder. 2019 yılı gün hanesine saldırmaktaydı. Bu çatışma içinde ilişki ve sağlık konularında sıkıntıya düşmüş olan Angelina Jolie, 2020 yılında toparlanma evresinde olacak bu yüzden biraz ismini unutmamız mümkün çünkü kendine vakit ayırmak isteyeceği bir yılındayız.

  UMA THURMAN

  Pulp Fiction, Kill Bill gibi efsane filmlere imzasını atmış Uma Thurman; 29 Nisan 1970 yılında doğmuştur. Onun gün hanesinde bulunan tavşan bu sene aşk ve sağlık konusunda ciddi skandalları ortaya çıkaracak olarak duruyor. İş hanesinde harekete geçip, para kazanırken özel hayatında çektiği sıkıntılar gündeme bomba gibi oturabilir.

  HARRİSON FORD

  Harrison Ford da gün hanesinde tavşan ile sınanacaklar arasında olan ünlülerimizden. Şans dönemleri kendisini desteklediği için sağlık açısından ölümle tehdit edilmemekle birlikte ne yazık ki bu sene şeker, kanser ile ilgili konularda skandal haberlere konu olabilir olarak duruyor.

  Yukarıda dediğim gibi senenin ilk karmaşası mart ayının ikinci haftasında kendini göstermeye başlayacak. Bununla ilgili haberleri gün ve gün izliyor olacağız. Buradan da Çin’de başlayan bu sağlık sorununun beklenmedik bir şekilde dünyaya yayıldığını ve ölümlere sebep olduğunu görme ihtimalimizi arttırıyor.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz